Последние новости
Главная / Новости / Житомирські спортсмени виграли 3 медалі на Всеукраїнському турнірі з самбо — Новости Житомира

Житомирські спортсмени виграли 3 медалі на Всеукраїнському турнірі з самбо
Вихванці житомирської ДЮСШ№2 виграли три медалі на V Всеукраїнському турнірі пам’яті заслуженого тренера України Івана Хасімовича Сагаєва серед юнаків і дівчат 1999-2000 років народження.
Золото здобула Ірина Бурян, срібло – Дарина Гуленко, а Дмитро Ванельчук став бронзовим призером. Ще двоє житомирян – Андрій Лайчук та Володимир Сеньков стали 5 і 7 відповідно. Про це «Спортивному Житомиру» розповіла тренер нашої команди, тренер-викладач ДЮСШ№2 Олена Кумечко.
Змагання відбулися у спорткомплексі Ладижинської ТЕС Вінницької області з 4 по 6 вересня і зібрали 156 спортсменів з 12 команд, які представляли всю Україну.