Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині виборчі дільниці розпочали роботу вчасно і без порушень правопорядку | Новости Житомира

На Житомирщині виборчі дільниці розпочали роботу вчасно і без порушень правопорядку | Новости Житомира

У 17 районах області та у м. Житомирі розпочали свою роботу виборчі дільниці вчасно і без порушень правопорядку. Охорону правопорядку та безпеку громадян забезпечують працівники поліції та члени громадських формувань.
О 8-й годині 15 листопада виборчі дільниці Житомирщини відчинились задля забезпечення повторного волевиявлення громадян з обрання голів та депутатів місцевих рад.
Про це інформує відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.
В Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області працює оперативний штаб, який координує діяльність усіх причетних до забезпечення охорони громадського порядку підрозділів поліції та добровільних помічників. Громадську безпеку під час волевиявлення громадян у районах регіону охороняють понад 550 правоохоронців. Повідомлень про грубі порушення правопорядку до поліції не надходило.
Разом з тим упродовж 14 листопада поліцією зареєстровано 4 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, що мали місце в обласному центрі. Усі вони стосуються проведення виборчої агітації у «день тиші»: розміщення агітаційних матеріалів на сторінках періодичних видань м. Житомира.

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина