Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині виборчі дільниці розпочали роботу вчасно і без порушень правопорядку | Новости Житомира

На Житомирщині виборчі дільниці розпочали роботу вчасно і без порушень правопорядку | Новости Житомира

У 17 районах області та у м. Житомирі розпочали свою роботу виборчі дільниці вчасно і без порушень правопорядку. Охорону правопорядку та безпеку громадян забезпечують працівники поліції та члени громадських формувань.
О 8-й годині 15 листопада виборчі дільниці Житомирщини відчинились задля забезпечення повторного волевиявлення громадян з обрання голів та депутатів місцевих рад.
Про це інформує відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.
В Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області працює оперативний штаб, який координує діяльність усіх причетних до забезпечення охорони громадського порядку підрозділів поліції та добровільних помічників. Громадську безпеку під час волевиявлення громадян у районах регіону охороняють понад 550 правоохоронців. Повідомлень про грубі порушення правопорядку до поліції не надходило.
Разом з тим упродовж 14 листопада поліцією зареєстровано 4 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, що мали місце в обласному центрі. Усі вони стосуються проведення виборчої агітації у «день тиші»: розміщення агітаційних матеріалів на сторінках періодичних видань м. Житомира.

Интересное

У Житомирі фахівці дослідили наскільки забруднене повітря після пожеж — Новости Житомира

За результатами лабораторних досліджень проб повітря у м. Житомирі, відібраних 05.09.2015 року в районі вул. Гагаріна на території ДНЗ №42; майдану Путятинського 5/14; вул. Довженка, 11; Жуйка,18 та на території ЗОШ с.Зарічани Житомирського району встановлено, що якість атмосферного повітря відповідала гігієнічним вимогам за показниками вмісту азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю та сажі. В м.