Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині виборчі дільниці розпочали роботу вчасно і без порушень правопорядку | Новости Житомира

На Житомирщині виборчі дільниці розпочали роботу вчасно і без порушень правопорядку | Новости Житомира

У 17 районах області та у м. Житомирі розпочали свою роботу виборчі дільниці вчасно і без порушень правопорядку. Охорону правопорядку та безпеку громадян забезпечують працівники поліції та члени громадських формувань.
О 8-й годині 15 листопада виборчі дільниці Житомирщини відчинились задля забезпечення повторного волевиявлення громадян з обрання голів та депутатів місцевих рад.
Про це інформує відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.
В Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області працює оперативний штаб, який координує діяльність усіх причетних до забезпечення охорони громадського порядку підрозділів поліції та добровільних помічників. Громадську безпеку під час волевиявлення громадян у районах регіону охороняють понад 550 правоохоронців. Повідомлень про грубі порушення правопорядку до поліції не надходило.
Разом з тим упродовж 14 листопада поліцією зареєстровано 4 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, що мали місце в обласному центрі. Усі вони стосуються проведення виборчої агітації у «день тиші»: розміщення агітаційних матеріалів на сторінках періодичних видань м. Житомира.

Интересное

На конкурсі краси “Міс Україна-2015” житомирянка стала другою віце-міс — Новости Житомира

22 вересня відбувся відбувся фінал 25-го ювілейного національного конкурсу краси “Міс Україна-2015”. Переможницею стала 18-річна киянка, студентка Національного університету харчових технологій Христина Столока. Другою віце-міс стала 24-річна житомирянка Феріде Ібрагімова. Нагадаємо: Національний конкурс “Міс Україна” проводиться щорічно з 1991 року і має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародному Конкурсі “Міс Світу”. По материалам http://www.0412.ua/