Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині виборчі дільниці розпочали роботу вчасно і без порушень правопорядку | Новости Житомира

На Житомирщині виборчі дільниці розпочали роботу вчасно і без порушень правопорядку | Новости Житомира

У 17 районах області та у м. Житомирі розпочали свою роботу виборчі дільниці вчасно і без порушень правопорядку. Охорону правопорядку та безпеку громадян забезпечують працівники поліції та члени громадських формувань.
О 8-й годині 15 листопада виборчі дільниці Житомирщини відчинились задля забезпечення повторного волевиявлення громадян з обрання голів та депутатів місцевих рад.
Про це інформує відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.
В Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області працює оперативний штаб, який координує діяльність усіх причетних до забезпечення охорони громадського порядку підрозділів поліції та добровільних помічників. Громадську безпеку під час волевиявлення громадян у районах регіону охороняють понад 550 правоохоронців. Повідомлень про грубі порушення правопорядку до поліції не надходило.
Разом з тим упродовж 14 листопада поліцією зареєстровано 4 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, що мали місце в обласному центрі. Усі вони стосуються проведення виборчої агітації у «день тиші»: розміщення агітаційних матеріалів на сторінках періодичних видань м. Житомира.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"