Последние новости
Главная / Новости / Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн — Новости Житомира

Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн — Новости Житомира

Жителям Житомирської області рибалка обійшлася у 34 тис. грн
13 серпня близько 14:00 управлінням рибоохорони в Житомирській області в районі гирла річки Гнилап’ять поблизу с. Тетерівка Житомирського району затримані 3 громадянина, які ловили рибу та раків сітками – забороненими знаряддями лову.
Про це повідомили в управлінні рибоохорони в Житомирській області.
«Порушникам вдалось наловити риби, а саме: карась 100 екз., судак 12 екз., лящ 107 екз., плітка 15 екз., окунь 15 екз. та 254 екз. раків. Сітки якими правопорушники ловили рибу, виготовлені із сітко снастевих матеріалів з невеликим вічком, тому риба яка потрапила до сітки була маломірною. На жаль, своїми діями браконьєри не дали рибі розвинутись до відповідних розмірів, що могло збільшити популяцію водних біоресурсів», – йдеться у повідомленні.
Відносно цих правопорушників складено 3 адміністративні протоколи за ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Кожному доведеться сплатити штраф у розмірі до 680 грн. Крім цього, своїми діями вказані громадяни завдали державі збитки на суму 34 тис. 408 грн, що буде сплачено у державний бюджет України.
Як повідомляв , у Житомирській області працівниками Житомиррибоохорони 13 липня

Интересное

У Новограді-Волинському Audi влобову зіштовхнувся з Mazda, троє у лікарні | Новости Житомира

У Новограді-Волинському Audi влобову зіштовхнувся з Mazda, троє у лікарні