Последние новости
Главная / Новости / Житомирська область отримає ще майже 4,5 млн грн на проведення місцевих виборів — Новости Житомира

Житомирська область отримає ще майже 4,5 млн грн на проведення місцевих виборів — Новости Житомира

Житомирська область отримає ще майже 4,5 млн грн на проведення місцевих виборів
Житомирська область отримає ще майже 4,5 млн грн на проведення місцевих виборів Сьогодні, 11:18 Житомирська область отримала додаткову субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.
Про це йдеться у постанові Центральної виборчої комісії від 25 вересня 2015 року.
«Відповідно до Закону України від 17 вересня 2015 року № 704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», керуючись статтями 11 – 13, 23 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановляє: затвердити Розподіл додаткової субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року», – зазначено у постанові ЦВК.
Всього розподілили 84 млн 174,6 тис. грн, з яких Житомирська область отримає 4 млн 347,7 тис. грн.

Интересное

До Дня міста проведуть фестиваль «Житомирська вежа» — Новости Житомира

До Дня міста проведуть фестиваль «Житомирська вежа» Сьогодні, 11:25 У рамках відзначення Дня міста в Житомирі відбудеться традиційний фестиваль «Житомирська вежа». Захід пройде 12 вересня о 12.00 год. на арт-майданчику біля вежі по вул. Пушкінській. Організаторами фестивалю є Благодійний фонд «Надія Є» спільно з комунальним підприємством “Житомирводоканал” Житомирської міської ради. “Мета фестивалю – об’єднати нас,