Последние новости
Главная / Новости / Житомирська область отримає ще майже 4,5 млн грн на проведення місцевих виборів — Новости Житомира

Житомирська область отримає ще майже 4,5 млн грн на проведення місцевих виборів — Новости Житомира

Житомирська область отримає ще майже 4,5 млн грн на проведення місцевих виборів
Житомирська область отримає ще майже 4,5 млн грн на проведення місцевих виборів Сьогодні, 11:18 Житомирська область отримала додаткову субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.
Про це йдеться у постанові Центральної виборчої комісії від 25 вересня 2015 року.
«Відповідно до Закону України від 17 вересня 2015 року № 704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», керуючись статтями 11 – 13, 23 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановляє: затвердити Розподіл додаткової субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року», – зазначено у постанові ЦВК.
Всього розподілили 84 млн 174,6 тис. грн, з яких Житомирська область отримає 4 млн 347,7 тис. грн.

Интересное

Повідомлення СЕС: у яких районах Житомира вміст шкідливих речовин в повітрі перевищує норму — Новости Житомира

У зв’язку з виникненням на території Житомирської області пожеж фахівцями Держсанепідслужби здійснюється щоденний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря населених пунктів. Про це Житомир.info повідомили в управлінні Держсанепідслужби Житомирської області. «Фахівцями Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» 2 вересня здійснено дослідження повітря м. Житомира в районі Гідропарку; пл. Визволення, 1; вул. Жуйка, 18; вул.