Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області 16 підприємств та організацій мають заборгованість по зарплаті. Список — Новости Житомира

У Житомирській області 16 підприємств та організацій мають заборгованість по зарплаті. Список — Новости Житомира

У Житомирській області 16 підприємств та організацій мають заборгованість по зарплаті. Список
У Житомирській області 16 підприємств та організацій мають заборгованість по зарплаті. Список Сьогодні, 10:33 Міністерство соціальної політики опублікувало реєстр підприємств, установ та організацій, що мають заборгованість із заробітної плати станом на 14 вересня 2015 року.
У Житомирській області боргують зарплату своїм працівникам 16 підприємств. Загальна сума заборгованості – 9 млн 217,5 тис. грн.
Найбільшими боржниками є: Поліське державне підприємство геодезії, картографії та кадастру – борг 1 млн 324,7 тис. грн; ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» – 1 млн 262,7 тис. грн; ВАТ «Льонотекс» – 1 млн 166,2 тис. грн.
Найменші борги у ПАТ «Соколівський кар’єр» – 70 тис. грн та ДП «Черняхівський елеватор» – 4,8 тис. грн.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

У Житомирі близько сотні людей в День прапора вшанували пам’ять загиблих за незалежність — Новости Житомира

Близько сотні житомирян в День Державного Прапора зібрались на Смолянському військовому кладовищі, щоб хвилиною мовчання та молитвою вшанувати пам’ять загиблих за Незалежність. На військове кладовище також прийшли народний депутат України Борислав Розенблат, голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, виконуюча обов’язки Житомирського міського голови Любов Цимбалюк. Після хвилини мовчання в пам’ять про загиблих героїв та короткої молитви