Последние новости
Главная / Новости / Житомирянка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі кубку Європи в Турції — Новости Житомира

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі кубку Європи в Турції
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі кубку Європи в Егірдірі (Турція), який відбувся в неділю, 16 серпня. Наша спортсменка менше хвилини поступилася переможниці етапу, росіянці Аріні Шульгіній. Це перша медаль Єлістратової на міжнародній гонці після травми на етапі кубка Європи в Києві. Нагадаємо, що за тиждень до цього вона стала п’ятою на етапі кубку Європи зіспринту в Ризі.
У чоловіків найкращі результати показав черкащанин Олексій Сюткін, який так само був другий. Житомиряни Данило Сапунов та Єгор Мартиненко фінішували відповідно шостим та тринадцятим.
Етап кубка Європи в Егірдірі (Турція)
2015 Eğirdir ETU Triathlon European Cup
Elite Women: 1 місце – Arina Shulgina – RUS – 02:10:58 2 місце – Yuliya Yelistratova – UKR – 02:11:49 3 місце – Margie Santimaria – ITA – 02:12:58
Elite Men: 1 місце – Denis Vasiliev – RUS – 02:00:38 2 місце – Oleksiy Syutkin – UKR – 02:01:20 3 місце – Vladimir Turbayevskiy – RUS – 02:01:44 4 Ivan Ivanov – UKR- 02:01:54 … 6 Danylo Sapunov – UKR – 02:02:08 … 13 Yegor Martynenko – UKR – 02:03:20

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім