Последние новости
Главная / Новости / З вересня на Житомирщині стартує пілотний проект електронних закупівель товарів — Новости Житомира

З вересня на Житомирщині стартує пілотний проект електронних закупівель товарів — Новости Житомира

З вересня на Житомирщині стартує пілотний проект електронних закупівель товарів
Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський 27 серпня підписав розпорядження №268 «Про впровадження електронних закупівель». Відповідно до документу, з 1 вересня 2015 року стартує пілотний проект щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності».
Електронні торги запровадять у департаменті праці та соціального захисту населення, управліннях освіти і науки та охорони здоров’я облдержадміністрації та у їх підвідомчих установах. Опрацьовуватимуть питання впровадження електронних закупівель й інші структурні підрозділи ОДА, а також райдержадміністрації та міськвиконкоми. Вже незабаром на сайті Житомирської облдержадміністрації буде розділ «Електронні закупівлі», де можна буде не лише отримати інформацію про електронні закупівлі, а й безпосередньо взяти у них участь, – пише прес-служба ОДА. Нагадаємо, 3 серпня у Житомирі відбулася презентація електронного врядування за участю Яніки Мерило, виконавчого директора Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA), експерта Агентства електронного урядування України, члена ради директорів профільної спільноти українських бізнес-ангелів (UАngel), спiвзасновника ICT Competence Center.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"