Последние новости
Главная / Новости / Питання з пільговим проїздом у Житомирській області вирішені | Новости Житомира

Питання з пільговим проїздом у Житомирській області вирішені | Новости Житомира

Усі спірні питання з пільговим проїздом у Житомирській області вирішені.
Як зазначалося раніше, 18 лютого начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА Роман Крисюк провів нараду із Асоціацією роботодавців транспорту Житомирської області.
За результатами засідання було підписано протокол, відповідно до якого прийняті такі рішення:
1. Враховуючи ситуацію, яка склалася на сьогодні, погодитись з пропозицією управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації щодо забезпечення за рахунок автоперевізників надання пільгових послуг учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції без обмежень.
2. Передбачити 2 пільгових місця в автобусах загального користування на кожному рейсі щоденно для всіх інших категорій громадян , що мають право на безкоштовний або пільговий проїзд.
3. В разі позитивного вирішення питання в подальшому щодо компенсації втрат доходів від безкоштовного або пільгового перевезення окремих категорій громадян в автобусах загального користування поновити надання цих послуг в межах коштів, які будуть виділені на ці цілі.
4. Звернутись до обласної влади з проханням провести відповідну роботу з головами районних та селищних рад щодо ситуації на ринку пасажирських перевезень в частині надання пільг на проїзд в автобусах загального користування.
5. Делегувати представника Асоціації роботодавців транспорту Житомирської області для участі в нараді з представниками громадських організацій.
6. Звернутись до Міністерства інфраструктури України та Державної фіскальної служби в Житомирській області з інформацією про поширення так званих «нелегальних» автобусних перевезень пасажирів в області та проханням прийняти відповідні заходи щодо їх усунення або легалізації.
Нагадуємо, що Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг».
За матеріалами прес-служби ОДА

Интересное

У Житомирі підприємці можуть розповісти про протиправні дії податківців та митників — Новости Житомира

“Громадськість і фіскальна служба: зупинимо корупцію разом!” така назва “гарячої телефонної лінії”, яку завтра, 19 серпня, проведе начальник відділу власної безпеки Головного управління Державної Фіскальної служби у Житомирській області Олег Сергійович Хміль. За житомирським номером 418-002 з 11-ї до 13-ї години представники бізнесу мають можливість повідомити про всі протиправні діяння з боку податківців та митників