Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію — Новости Житомира

На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію — Новости Житомира

На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію
На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію Сьогодні, 12:08 Співробітники Управління СБУ в Житомирській області механізм розкрадання державних коштів, через який зловмисники привласнили понад 2 мільйони гривень.
У 2014 року департамент екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації уклав низку договорів з київською комерційною структурою, яка мала здійснити переоснащення та заміну аварійного обладнання каналізаційно-насосних станцій у п’яти населених пунктах Житомирщини. Вартість угод – 4,255 млн. грн. які у повному обсязі були перераховані на рахунки фірми-підрядника.
Керівники приватного підприємства безпідставно включили до кошторису низку робіт та уклали угоди з фіктивними фірмами з Донецька та Києва. Внаслідок чого вартість реконструкції об’єктів необґрунтовано зросла майже вдвічі.
Насправді ж всі роботи виконувалися працівниками підприємства-генпідрядника та не потребували витрати зайвих бюджетних коштів. Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності службових осіб Департаменту екології та природних ресурсів Житомирської ОДА і київської фірми-підрядника, чиї дії призвели до розтрати бюджетних коштів у особливо великих розмірах.

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина