Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію — Новости Житомира

На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію — Новости Житомира

На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію
На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію Сьогодні, 12:08 Співробітники Управління СБУ в Житомирській області механізм розкрадання державних коштів, через який зловмисники привласнили понад 2 мільйони гривень.
У 2014 року департамент екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації уклав низку договорів з київською комерційною структурою, яка мала здійснити переоснащення та заміну аварійного обладнання каналізаційно-насосних станцій у п’яти населених пунктах Житомирщини. Вартість угод – 4,255 млн. грн. які у повному обсязі були перераховані на рахунки фірми-підрядника.
Керівники приватного підприємства безпідставно включили до кошторису низку робіт та уклали угоди з фіктивними фірмами з Донецька та Києва. Внаслідок чого вартість реконструкції об’єктів необґрунтовано зросла майже вдвічі.
Насправді ж всі роботи виконувалися працівниками підприємства-генпідрядника та не потребували витрати зайвих бюджетних коштів. Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності службових осіб Департаменту екології та природних ресурсів Житомирської ОДА і київської фірми-підрядника, чиї дії призвели до розтрати бюджетних коштів у особливо великих розмірах.

Интересное

На конкурсі краси “Міс Україна-2015” житомирянка стала другою віце-міс — Новости Житомира

22 вересня відбувся відбувся фінал 25-го ювілейного національного конкурсу краси “Міс Україна-2015”. Переможницею стала 18-річна киянка, студентка Національного університету харчових технологій Христина Столока. Другою віце-міс стала 24-річна житомирянка Феріде Ібрагімова. Нагадаємо: Національний конкурс “Міс Україна” проводиться щорічно з 1991 року і має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародному Конкурсі “Міс Світу”. По материалам http://www.0412.ua/