Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію — Новости Житомира

На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію — Новости Житомира

На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію
На Житомирщині підприємці нагріли руки на 2 млн. грн., ремонтуючи каналізацію Сьогодні, 12:08 Співробітники Управління СБУ в Житомирській області механізм розкрадання державних коштів, через який зловмисники привласнили понад 2 мільйони гривень.
У 2014 року департамент екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації уклав низку договорів з київською комерційною структурою, яка мала здійснити переоснащення та заміну аварійного обладнання каналізаційно-насосних станцій у п’яти населених пунктах Житомирщини. Вартість угод – 4,255 млн. грн. які у повному обсязі були перераховані на рахунки фірми-підрядника.
Керівники приватного підприємства безпідставно включили до кошторису низку робіт та уклали угоди з фіктивними фірмами з Донецька та Києва. Внаслідок чого вартість реконструкції об’єктів необґрунтовано зросла майже вдвічі.
Насправді ж всі роботи виконувалися працівниками підприємства-генпідрядника та не потребували витрати зайвих бюджетних коштів. Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності службових осіб Департаменту екології та природних ресурсів Житомирської ОДА і київської фірми-підрядника, чиї дії призвели до розтрати бюджетних коштів у особливо великих розмірах.

Интересное

У Житомирі фахівці дослідили наскільки забруднене повітря після пожеж — Новости Житомира

За результатами лабораторних досліджень проб повітря у м. Житомирі, відібраних 05.09.2015 року в районі вул. Гагаріна на території ДНЗ №42; майдану Путятинського 5/14; вул. Довженка, 11; Жуйка,18 та на території ЗОШ с.Зарічани Житомирського району встановлено, що якість атмосферного повітря відповідала гігієнічним вимогам за показниками вмісту азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю та сажі. В м.