Последние новости
Главная / Новости / Житомирський спортсмен Володимир Демчук виграв кубок України з кікбоксингу WАКО — Новости Житомира

Житомирський спортсмен Володимир Демчук виграв кубок України з кікбоксингу WАКО — Новости Житомира

Житомирський спортсмен Володимир Демчук виграв кубок України з кікбоксингу WАКО
Житомирянин Володимир Демчук на прізвисько «Дядя ВОВА» виграв Кубок України з кікбоксингу WАКО серед дорослих, який 24-27 вересня 2015 року відбувся у легкоатлетичному манежі міста Бровари, що на Київщині.
У першому поєдинку Володимир Демчук здолав дніпропетровця Павла Кондратова. У другому двобої «Дядя Вова» зустрівся з місцевим бійцем, чемпіоном України 2015 року у цій ваговій категорії, киянином Віталієм Дубиною. Результат – одноголосним рішенням суддів перемога за Житомирщиною. Фінальний бій без перебільшення можна назвати прикрасою турніру. Володимиру протистояв чемпіон Хмельницької області Сергій Григоренко. У найзапеклішій боротьбі, нашому земляку все ж вдалося здолати хмельницького чемпіона, виграти золото та стати володарем Кубку України з кікбоксингу WАKО 2015 року.
– В кінці жовтня цього року Володимир Демчук братиме участь у чемпіонаті світу у Сербії у ваговій категорії до 67 кг. Тому участь в Кубку України розглядалася нами як контрольно-підвідний етап до світової першості. Ми вирішили не підганяти вагу і виступити у Броварах у своїй живій вазі. Тобто у ваговій категорії до 71 кг. У цій ваговій категорії були заявлені файтери з Хмельницької, Київської, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської та інших областей, – розповів Спортивному Житомиру тренер спортсмена В’ячеслав Гопанчук.
Довідково Володимир Демчук на прізвисько «Дядя ВОВА» – заслужений майстер спорту України, вихованець Житомирської ДЮСШ «Авангард», представляє фізкультурно-спортивне товариство «Україна», випускник факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка, тренується під керівництвом заслуженого тренера України Гопанчука Вячеслава Анатолійовича.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"