Последние новости
Главная / Новости / У Новограді-Волинському відкриють пам’ятник загиблим в зоні АТО військовослужбовцям — Новости Житомира

У Новограді-Волинському відкриють пам’ятник загиблим в зоні АТО військовослужбовцям — Новости Житомира

У Новограді-Волинському відкриють пам’ятник загиблим в зоні АТО військовослужбовцям
Пам’ятник споруджується з квітня цього року на вулиці Житомирській. За словами командира військової частини А3814 Миколи Борісова, це була ініціатива самих військових, яку підтримали жителі міста.
Наприкінці минулого тижня на розширеному засіданні громадського комітету сприяння військовим частинам місцевого гарнізону підняли питання доречності будівництва такого пам’ятника. Противники цієї ідеї мотивують свою точку зору тим, що поки йде війна, пам’ятник не на часі, і краще було б надавати кошти на потреби військових.
В той же час представники міської та районної влади, які підтримують ідею увіковічення пам’яті загиблих військовослужбовців, наголошують – громада підтримує військових і коштами, і матеріальними ресурсами.
Отже, в День Державного Прапора України пам’ятник буде відкритий урочисто, але без святкувань, пише офіційний сайт Новограда-Волинського.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"