Последние новости
Главная / Новости / У Новограді-Волинському відкриють пам’ятник загиблим в зоні АТО військовослужбовцям — Новости Житомира

У Новограді-Волинському відкриють пам’ятник загиблим в зоні АТО військовослужбовцям — Новости Житомира

У Новограді-Волинському відкриють пам’ятник загиблим в зоні АТО військовослужбовцям
Пам’ятник споруджується з квітня цього року на вулиці Житомирській. За словами командира військової частини А3814 Миколи Борісова, це була ініціатива самих військових, яку підтримали жителі міста.
Наприкінці минулого тижня на розширеному засіданні громадського комітету сприяння військовим частинам місцевого гарнізону підняли питання доречності будівництва такого пам’ятника. Противники цієї ідеї мотивують свою точку зору тим, що поки йде війна, пам’ятник не на часі, і краще було б надавати кошти на потреби військових.
В той же час представники міської та районної влади, які підтримують ідею увіковічення пам’яті загиблих військовослужбовців, наголошують – громада підтримує військових і коштами, і матеріальними ресурсами.
Отже, в День Державного Прапора України пам’ятник буде відкритий урочисто, але без святкувань, пише офіційний сайт Новограда-Волинського.

Интересное

Десять человек в масках и разгромили палатку «Оппозиционного блока» в Житомире — Новости Житомира

Сегодня 25 августа в Житомире, возле Центрального универмага на ул.Киевская, местные активисты разгромили палатку «Оппозиционного блока». «Подбежали человек десять в масках и разгромили палатку», – рассказали очевидцы, передает Житомир инфо. На место происшествия уже вызвали милицию. Ранее в соцсетях появилась копия сообщения представителя региональной организации партии «Оппозиционный блок» Наталии Леонченко о проведении в Житомире «мирного