Последние новости
Главная / Новости / ТОВ «Золотий коровай» привітав житомирян 100-кілограмовим тортом — Новости Житомира

ТОВ «Золотий коровай» привітав житомирян 100-кілограмовим тортом — Новости Житомира

ТОВ «Золотий коровай» привітав житомирян 100-кілограмовим тортом  
12 вересня під час «Свята хліба» житомиряни були приємно здивовані ініціативою житомирського виробника ТОВ «Золотий коровай», що працює під ТМ Tortissimo та ТМ Хліб Житомира. З нагоди Дня міста відпочиваючих у парку ім.Гагаріна пригощали майже 100-кілограмовим тортом з зображенням історичних пам’яток.
Олександр Вербицький, керівник ТОВ «Золотий коровай», тепло привітав житомирян, що зібралися біля солодкого подарунку. Він побажав миру, єдності у добрих починаннях, здоров’я та сімейного щастя для усіх.
«День міста ще раз засвідчив, що ми, житомиряни, – це велика родина, що працює разом заради спільного блага, допомагає та дбає один про одного. Ми хочемо розвиватись самі та розвивати наше стародавнє місто, хочемо жити заможно, мирно та вільно. ТОВ «Золотий коровай» завжди чує житомирян та допомагає їм, працює, щоб наше місто було багатим, а його мешканці мали все, що їм необхідно: гарну роботу, достойну зарплату, нарешті, якісний хліб на столі. Зі святом, дорогі земляки», – сказав Олександр Вербицький.
До цих привітань приєдналась в.о. міського голови Любов Цимбалюк, разом з якою вони розпочали частування тортом мешканців міста. Великі шматки солодкого подарунку отримали усі охочі, серед яких було багато маленьких житомирян та навіть делегати польського міста-побратиму Плоцька. Залюбки посмакували тортом й колеги-пекарі з інших підприємств області.
“>
Прес-служба ТОВ «Золотий коровай»

Интересное

Депутаты Житомира не разрешили «Глобалу» построить физкультурно-оздоровительный комплекс — Новости Житомира

Житомирский городской совет не проголосовала за одно из предложений по разработке детального плана территории на улице Киевская возле ТРЦ «Глобал UA». Вопрос рассматривался на сессии горсовета 21 июля. Сначала мэр Сергей Сухомлин поставил на голосование предложение гуманитарной комиссии – предоставить разрешение на разработку плана территории для размещения объектов спортивно-оздоровительного назначения – решение не принято. Потом