Последние новости
Главная / Новости / Житомирський УКРОП затвердив кандидатів у депутати та претендента на міського голову — Новости Житомира

Житомирський УКРОП затвердив кандидатів у депутати та претендента на міського голову — Новости Житомира

Житомирський "УКРОП" затвердив кандидатів у депутати та претендента на міського голову
24 вересня на Замковій горі «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» провело обласну та міську конференції.
Міська конференція розпочалась з прибирання території. Кандидати очистили громадське місце, показуючи, що вони прийшли наводити порядок.
«Ми – нова політична сила. Ми прийшли, аби змінити цю систему. Коли ми принесли в ТВК лист про проведення конференції голова сказав: «Вперше за 13 років я бачу, щоб все було настільки публічно, настільки відкрито», і це дуже радує тому, що нам немає чого ховати», – зазначила голова Житомирського обласного осередку партії УКРОП Тетяна Пашкевич.
На зібранні був присутній керівник ради Житомирської міської партійної організації політичної партії Сергій Котвицький і перший номер у списку до Житомирської обласної ради Рустам Раупов.
Для контролю роботи конференції були присутні спостерігачі від громадських організацій та офіційні представники Міжнародної організації з безпеки та співробітництва в Європі.
Головним питанням порядку денного було затвердження кандидатів у депутати у багатомандатних виборчих округах Богунської та Корольовської районної рад в місті Житомирі, а також кандидатів в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Житомирської міської ради.
Кандидатом в єдиному одномандатному окрузі на посаду Житомирського міського голови було ухвалено Тетяну Пашкевич, яка зауважила, що «Житомиру потрібен лідер громади. У місті потрібно навести порядок. Якщо буде грамотний управлінець – міське господарство буде в порядку, відповідно міські служби будуть працювати ефективно. А також має бути надана влада громадам. Люди повинні самі управляти власністю, а чиновники мають їм допомагати. Місто має стати безпечним, комфортним, теплим і соціально-забезпечиним».
Після цього затвердили кандидатів у депутати багатомандатного виборчого округу Житомирської обласної ради.
Рустам Раупов, перший номер у виборчому списку до Житомирської обласної ради, подякував за довіру і зазначив: «Ми з вами зібрались тому, що ми, по-перше, патріоти нашої країни. Ми тут живемо, тут живуть наші діти, наші друзі, наші родини. По-друге, для мене особисто, як і для вас, справи Майдану не закінчились. Ми з вами стояли за ідеали Майдану, і жодного не було втілено в життя. Особисто я обрав УКРОП, тому що тут все відкрито для патріотів, саме для тих людей, які хочуть і можуть змінити нашу країну».

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина