Последние новости
Главная / Новости / У боксерському турнірі за призи Кличків у Бердичеві змагаються спортсмени з 9 країн — Новости Житомира

З 25 по 29 серпня у міському Палаці культури м. Бердичева ім. О. Шабельника проходить традиційний 17 Міжнародний молодіжний турнір з боксу класу А на призи братів Кличків за підтримки престижної міжнародної асоціації аматорського боксу AIBA.
У змаганнях беруть участь 9 команд, серед яких представники молодіжних збірних України, Вірменії, Ізраїлю, Латвії, Литви, Молдови, Дагестану, Казахстану, Білорусії.
Для юнацької збірної України з боксу цей турнір буде генеральною підготовкою до чемпіонату світу у катарському місті Дохе, а переможець отримає ліцензію на Олімпійські ігри 2016 у Бразилії.
Щоденні бої відбудуться з 15.00.
Фінальні бої – 29 серпня 2015 року о 11.00.

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина