Последние новости
Главная / Новости / П’ятеро жителів Житомирщини отримають Премію Кабінету Міністрів України — Новости Житомира

П’ятеро жителів Житомирщини отримають Премію Кабінету Міністрів України — Новости Житомира

П’ятеро жителів Житомирщини отримають Премію Кабінету Міністрів України
Уряд відзначив наших земляків за виробничі, наукові та спортивні досягнення. Найбільше лауреатів серед спортсменів – це Олександр Гонгальський, чемпіон Європи із шашок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, Вікторія Степанюк, триразова чемпіонка України з армспорту серед інвалідів та Катерина Хомяк, вихованка відділення боротьби житомирської дитячо-юнацької спортивної школи №2. Є серед нагороджених майстер-гончар, викладач школи гончарного мистецтва Данило Решта.
Серед молодих науковців відзначений Віталій Данкевич, старший викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету, кандидат економічних наук. Сферою його наукових інтересів є міжнародні економічні відносини, розвиток земельних відносин в умовах глобалізації. Результати наукових досліджень Віталія опубліковані в 78 наукових працях, 6 статей вийшли в зарубіжних виданнях. Молодий науковець виступав із доповідями на 27 міжнародних та всеукраїнських конференціях, і надалі має амбіційні плани.

Интересное

За життя снайпера Валентина Ковальського з Житомира борються ізраїльські лікарі. ВІДЕО — Новости Житомира

Снайпер Валентин Ковальський з 95 аеромобільної бригади після поранення більше року перебуває на лікарняному ліжку. Про це йдеться у сюжеті СТБ. Нині за життя та здоров’я Валентина борються ізраїльські лікарі. Його стан оцінюють, як важкий. Попереду у хлопця, за прогнозами лікарів, ще багато операцій. Інформацію про поранених військових, яким потрібна термінова допомога шукайте на сайті «Герої