Последние новости
Главная / Новости / П’ятеро жителів Житомирщини отримають Премію Кабінету Міністрів України — Новости Житомира

П’ятеро жителів Житомирщини отримають Премію Кабінету Міністрів України — Новости Житомира

П’ятеро жителів Житомирщини отримають Премію Кабінету Міністрів України
Уряд відзначив наших земляків за виробничі, наукові та спортивні досягнення. Найбільше лауреатів серед спортсменів – це Олександр Гонгальський, чемпіон Європи із шашок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, Вікторія Степанюк, триразова чемпіонка України з армспорту серед інвалідів та Катерина Хомяк, вихованка відділення боротьби житомирської дитячо-юнацької спортивної школи №2. Є серед нагороджених майстер-гончар, викладач школи гончарного мистецтва Данило Решта.
Серед молодих науковців відзначений Віталій Данкевич, старший викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету, кандидат економічних наук. Сферою його наукових інтересів є міжнародні економічні відносини, розвиток земельних відносин в умовах глобалізації. Результати наукових досліджень Віталія опубліковані в 78 наукових працях, 6 статей вийшли в зарубіжних виданнях. Молодий науковець виступав із доповідями на 27 міжнародних та всеукраїнських конференціях, і надалі має амбіційні плани.

Интересное

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів — Новости Житомира

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів Сьогодні, 11:21 23-24 серпня Житомир святкуватиме День Державного Прапора та 24-у річницю незалежності України. У неділю, 23 серпня, о 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова відбудеться церемонія урочистого підняття прапора за участю влади, військового оркестру та громадськості. О 12.00 год. Житомирщина долучиться до загальнонаціональної