Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відбувся розіграш мультиварки-скороварки Redmond RMC PM 4506 від фабрики вікон «Океан — Новости Житомира

У Житомирі відбувся розіграш мультиварки-скороварки Redmond RMC PM 4506 від фабрики вікон «Океан — Новости Житомира

У Житомирі відбувся розіграш мультиварки-скороварки Redmond RMC PM 4506 від фабрики вікон «Океан  
Співробітники фабрики вікон та дверей «Океан» з задоволенням приносять радість своїм клієнтам. І річ іде не тільки про новинки дверного та віконного бізнесу. Постійно проводяться акції та розіграші цінних призів. Так, в період з 15 липня по 31 серпня проходив розіграш мультиварки серед замовників вікон і дверей ТМ «Океан». Умови акції дуже прості – достатньо було залишити заявку на сайті і здійснити покупку вікон чи дверей.
Вчора пощастило пані Ірині з м. Житомира, що здійснила замовлення вікон в фірмовому салоні по вул.Гоголівській,11. Вітаємо переможницю, що стала власницею чудової мультиварки-скороварки REDMOND RMC PM 4506!
Але не варто засмучуватися, адже акція продовжується – на часі розіграш сучасної соковижималки MOULINEX JU 385 H30MOULINEX JU 385 H30, що стане гарною помічницею на кухні.
Скоріше звертайтеся на сайт , підбирайте для себе високоякісні вікна та двері, перевірені часом, та приймайте участь в розіграші. Не втрачайте шанс отримати подвійну перевагу від покупки!

Интересное

Очікувана явка виборців, гречка і 5 % барєр: у Житомирі обговорили місцеві вибори — Новости Житомира

13 серпня відбувся семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії», організатором якого виступив Центр Суспільних Комунікацій. Захід відвідали діючі депутати міської ради, представники «Радикальної партії», «Сили людей», «Демократичного Альянсу», «Свободи», «Укроп», «Народного контролю», «Народного фронту» та ін.,  експерти, журналісти, громадські активісти та усі, кому цікава тема виборів. Про це повідомила голова Центру Суспільних Комунікацій  Ірина