Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відбувся розіграш мультиварки-скороварки Redmond RMC PM 4506 від фабрики вікон «Океан — Новости Житомира

У Житомирі відбувся розіграш мультиварки-скороварки Redmond RMC PM 4506 від фабрики вікон «Океан — Новости Житомира

У Житомирі відбувся розіграш мультиварки-скороварки Redmond RMC PM 4506 від фабрики вікон «Океан  
Співробітники фабрики вікон та дверей «Океан» з задоволенням приносять радість своїм клієнтам. І річ іде не тільки про новинки дверного та віконного бізнесу. Постійно проводяться акції та розіграші цінних призів. Так, в період з 15 липня по 31 серпня проходив розіграш мультиварки серед замовників вікон і дверей ТМ «Океан». Умови акції дуже прості – достатньо було залишити заявку на сайті і здійснити покупку вікон чи дверей.
Вчора пощастило пані Ірині з м. Житомира, що здійснила замовлення вікон в фірмовому салоні по вул.Гоголівській,11. Вітаємо переможницю, що стала власницею чудової мультиварки-скороварки REDMOND RMC PM 4506!
Але не варто засмучуватися, адже акція продовжується – на часі розіграш сучасної соковижималки MOULINEX JU 385 H30MOULINEX JU 385 H30, що стане гарною помічницею на кухні.
Скоріше звертайтеся на сайт , підбирайте для себе високоякісні вікна та двері, перевірені часом, та приймайте участь в розіграші. Не втрачайте шанс отримати подвійну перевагу від покупки!

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"