Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина найбільше експортує лісоматеріалів, а імпортує — нафтопродуктів — Новости Житомира

Житомирщина найбільше експортує лісоматеріалів, а імпортує — нафтопродуктів — Новости Житомира

Житомирщина найбільше експортує лісоматеріалів, а імпортує – нафтопродуктів
Житомирщина найбільше експортує лісоматеріалів, а імпортує – нафтопродуктів Сьогодні, 10:42 На Житомирщині зовнішньоекономічною діяльність станом на 1 вересня цього року займається 2140 суб’єктів. Така офіційна статистика Житомирської митниці ДФС. У Порівнянні із серпнем 2014 року митники констатують збільшення активності суб`єктів ЗЕД на 15 %.
Обсяги експортних операцій в серпні 2015 року становили 35 млн. $ (35% від загального товарообігу), імпортних – 66 млн. $ (65% від загального товарообігу).
91 % вартісних обсягів статистичного експорту забезпечили п’ять товарних груп: деревина та целюлозно-паперові вироби (32%), продовольчі товари та продукція сільського господарства (22%), текстильні вироби та взуття (19 %), вироби із каміння, скла, кераміка (12%), машини, устаткування та транспорт (6%).
Основні товарні позиції експорту за серпень 2015 року склали лісоматеріали, галька, гравій, щебінь, деревина паливна та згущені молоко і вершки.
92 % надходжень податків при імпорті забезпечили такі п’ять галузевих угруповань: продукція хімічної промисловості, каучук (43 %), паливно-енергетичні товари (18%), машини, устаткування та транспорт (15%), деревина та целюлозно-паперові вироби (11%), мінеральні продукти (7%) .
Основні товарні позиції статистичного імпорту в минулому місяці становили нафта або нафтопродукти (65 % від загального імпортного товарообігу), кокс нафтовий, бітум нафтовий та інші залишки від переробки нафти (5 %), мінеральні або хімічні добрива (3 %) тощо.

Интересное

До кінця місяця Житомирщина буде повністю готова до опалювального сезону — Новости Житомира

22 вересня, керівництво Бердичева, Коростеня, Новоград-Волинського та Житомира доповідали в облдержадміністрації про стан готовності міст до осінньо-зимового періоду. У Бердичеві всі котельні готові до опалювального сезону, проводяться ремонти теплотрас. 1 котельню було переведено на альтернативні види палива. На державну програму енергозбереження передбачено 100 тис. грн, проте діятиме вона поки що тільки для ОСББ. У Бердичеві