Последние новости
Главная / Новости / В центрі Житомира у День міста відбувся перший всеукраїнський фестиваль військових оркестрів — Новости Житомира

В центрі Житомира у День міста відбувся перший всеукраїнський фестиваль військових оркестрів — Новости Житомира

В центрі Житомира у День міста відбувся перший всеукраїнський фестиваль військових оркестрів
Перший всеукраїнський фестиваль військових оркестрів відбувся в Житомирі у День міста 12 вересня.
У ньому взяли участь: оркестр Житомирського військового інституту ім.С.П.Корольова та оркестр 95-ї окремої аеромобільної бригади (Житомир), оркестр Почесної варти окремого полку Президента України (м. Київ), військовий оркестр Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів), військовий оркестр військового інституту Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка та 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ (м. Київ) та військово-музичний центр Сухопутних військ ЗСУ.
Також у заході були задіяні дитячі творчі колективи Житомира.
На майдан Соборний прийшло більше тисячі людей, свою вітальну промову виголосила в.о. мера Житомира Любов Цимбалюк.
«Я хочу, щоб наша багатонаціональна житомирська родина була завжди єдиною, щоб ми завжди могли розуміти один одного. Я хочу передати від нас усіх вітання нашим житомирянам, які сьогодні знаходяться на Сході, які не можуть бути поряд з нами. Я хочу низько вклонитися від нас усіх родинам тих, кого сьогодні нема з нами, на жаль. Зі святом, дорогі житомиряни, з днем народження, наше рідне місто Житомир», – сказала Любов Цимбалюк.
Нагадаємо, в 19.00 на майдані Соборному почався гала-концерт «Ми – єдині», який завершиться виступом співачки Руслани Лижичко.

Интересное

У Житомирі мама пятимісячної дівчинки потребує термінової допомоги — Новости Житомира

У Житомирі мама п’ятимісячної дівчинки потребує термінової допомоги Сьогодні, 15:40 Житомирянка Світлана Павлюк терміново потребує допомоги. Тиждень тому у 22-річної жінки раптово погіршився стан здоров’я. Після обстеження у неї виявили пухлину на судині у правій скроні. “Все сталося не очікувано. Ще зранку ми з нею спілкувалися, вона почувалася нормально, збиралася гуляти зі своєю 5-ти місячною