Последние новости
Главная / Новости / В центрі Житомира у День міста відбувся перший всеукраїнський фестиваль військових оркестрів — Новости Житомира

В центрі Житомира у День міста відбувся перший всеукраїнський фестиваль військових оркестрів — Новости Житомира

В центрі Житомира у День міста відбувся перший всеукраїнський фестиваль військових оркестрів
Перший всеукраїнський фестиваль військових оркестрів відбувся в Житомирі у День міста 12 вересня.
У ньому взяли участь: оркестр Житомирського військового інституту ім.С.П.Корольова та оркестр 95-ї окремої аеромобільної бригади (Житомир), оркестр Почесної варти окремого полку Президента України (м. Київ), військовий оркестр Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів), військовий оркестр військового інституту Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка та 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ (м. Київ) та військово-музичний центр Сухопутних військ ЗСУ.
Також у заході були задіяні дитячі творчі колективи Житомира.
На майдан Соборний прийшло більше тисячі людей, свою вітальну промову виголосила в.о. мера Житомира Любов Цимбалюк.
«Я хочу, щоб наша багатонаціональна житомирська родина була завжди єдиною, щоб ми завжди могли розуміти один одного. Я хочу передати від нас усіх вітання нашим житомирянам, які сьогодні знаходяться на Сході, які не можуть бути поряд з нами. Я хочу низько вклонитися від нас усіх родинам тих, кого сьогодні нема з нами, на жаль. Зі святом, дорогі житомиряни, з днем народження, наше рідне місто Житомир», – сказала Любов Цимбалюк.
Нагадаємо, в 19.00 на майдані Соборному почався гала-концерт «Ми – єдині», який завершиться виступом співачки Руслани Лижичко.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"