Последние новости
Главная / Новости / На День міста житомирські спортсмени отримають стипендію міського голови — Новости Житомира

На День міста житомирські спортсмени отримають стипендію міського голови — Новости Житомира

На День міста житомирські спортсмени отримають стипендію міського голови
У вівторок, 18 серпня, на засіданні міської координаційної рада по спорту були розглянуті кандидатури на отримання щорічної стипендію міського голови для обдаровнаих та перспективних спортсменів Житомира.
Нагадаємо, згідно положення міська рада має виплатити 107 стипендій (разово), з них 20 – підвищених по 1300 грн і 87 звичайних – по 800 грн. Стипендію мають виплатити 12 вересня під час відзначення Дня фізичної культури і спорту в Житомирі.
Цього разу обговорення пройшло спокійно і конструктивно. Присутні представники федерацій без особливих проблем відібрали стипендіатів. Хоча вирішили допрацювати саме положення та механізми призначення стипендій та запропонувати зміни до нього на наступному засіданні координаційної ради по спорту.
«» традиційно публікує список стипендіатів міського голови 2015 року (стипендії по олімпійськимвидам спорту будуть опубліковані окремо).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"