Последние новости
Главная / Новости / На День міста житомирські спортсмени отримають стипендію міського голови — Новости Житомира

На День міста житомирські спортсмени отримають стипендію міського голови — Новости Житомира

На День міста житомирські спортсмени отримають стипендію міського голови
У вівторок, 18 серпня, на засіданні міської координаційної рада по спорту були розглянуті кандидатури на отримання щорічної стипендію міського голови для обдаровнаих та перспективних спортсменів Житомира.
Нагадаємо, згідно положення міська рада має виплатити 107 стипендій (разово), з них 20 – підвищених по 1300 грн і 87 звичайних – по 800 грн. Стипендію мають виплатити 12 вересня під час відзначення Дня фізичної культури і спорту в Житомирі.
Цього разу обговорення пройшло спокійно і конструктивно. Присутні представники федерацій без особливих проблем відібрали стипендіатів. Хоча вирішили допрацювати саме положення та механізми призначення стипендій та запропонувати зміни до нього на наступному засіданні координаційної ради по спорту.
«» традиційно публікує список стипендіатів міського голови 2015 року (стипендії по олімпійськимвидам спорту будуть опубліковані окремо).

Интересное

У Житомирі ДАІ зупинила п’яного інструктора автошколи, який вирішив «обкатати» автомобіль з коробкою-автоматом — Новости Житомира

Перебуваючи у відверто нетверезому стані, працівник однієї з житомирських автошкіл дозволив собі сісти за кермо транспортного засобу, який використовується для навчання майбутніх водіїв. Про це Житомир.info повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області. На одній з вулиць Житомира працівники ДАІ помітили автомобіль, рух якого викликав підозри щодо адекватності його водія: машина раз за разом «підрізала»