Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі п’яний водій-інструктор випробовував навчальний автомобіль — Новости Житомира

У Житомирі п’яний водій-інструктор випробовував навчальний автомобіль — Новости Житомира

У Житомирі п’яний водій-інструктор випробовував навчальний автомобіль
У Житомирі п’яний водій-інструктор випробовував навчальний автомобіль Сьогодні, 09:36 У м. Житомирі водій-інструктор однієї з автошкіл виїхав на дорогу навчальним автомобілем в нетверезому стані.
Увагу співробітників ДАІ привернула машина, яка раз за разом «підрізала» інших автомобілістів, створюючи аварійні ситуації на дорозі. До того ж, автомобіль-порушник був позначений як навчальний.
Під час перевірки водійських документів і спілкування з керманичем працівники ДАІ запідозрили, що останній знаходиться у стані алкогольного сп’яніння. Про це свідчив характерний запах від чоловіка та хитка хода. Його нетверезий стан було зафіксовано ДАІшниками за допомогою спеціального алкотестера, який засвідчив 3,7 проміле алкоголю.
Як з’ясувалося, порушник працює водієм-інструктором в автошколі. За його словами, не зважаючи на вжите спиртне, він не втримався від спокуси випробувати новий для нього автомобіль з автоматичною коробкою передач.
У прес-службі УМВС України в області повідомляють, що за чинним адміністративним законодавством інструкторові загрожує штраф у розмірі 3400 гривень, позбавлення права керування транспортними засобами на строк до 2-х років або адміністративний арешт до 10 діб.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"