Последние новости
Главная / Новости / Житомирська міськрада збирається накупити для управління автошляхів пального майже на 6 млн грн. — Новости Житомира

Житомирська міськрада збирається накупити для управління автошляхів пального майже на 6 млн грн. — Новости Житомира

Житомирська міськрада збирається накупити для управління автошляхів пального майже на 6 млн грн.
Управління комунального господарства Житомирської міської ради збирається закупити для КП «Управління автомобільних шляхів» 115,5 тис. літрів бензину, 200 тис. літрів дизпалива та 7,8 тис. літрів оливи.
Відповідне оголошення опубліковане на офіційному сайті Державних закупівель.
У документації йдеться, що головним розпорядником коштів виступає управління комунального господарства, джерело фінансування – власні кошти.
Пальне закуплять у житомирського підприємця (ФОП Тузовський Дмитро Генадійович) за 5 млн 820 тис. грн (з ПДВ). Конкурентів у підприємця не було: через відсутність достатньої кількості учасників замовник двічі, у травні і липні цього року, відмінив тендер та провів переговорну процедуру закупівлі в одного учасника.
Кількість товару – 323 345 л. (бензин моторний – 115 555 л, газойлі (дизельне паливо) – 200 000 л, оливи мінеральні мастильні; важкі дистиляти – 7 790 л).
Дата акцепту – 16.09.2015, договір про закупівлю має бути укладений не пізніше 2 жовтня 2015 року. Термін поставки товару – вересень-грудень 2015 року.
Очікувана вартість закупівлі 5820220 (п’ять мільйонів вісімсот двадцять тисяч двісті двадцять) грн.
Замовником двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників (у травні і липні).
Як повідомляв , Житомирська ОДА збирається придбати у київської фірми .

Интересное

У Житомирі близько сотні людей в День прапора вшанували пам’ять загиблих за незалежність — Новости Житомира

Близько сотні житомирян в День Державного Прапора зібрались на Смолянському військовому кладовищі, щоб хвилиною мовчання та молитвою вшанувати пам’ять загиблих за Незалежність. На військове кладовище також прийшли народний депутат України Борислав Розенблат, голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, виконуюча обов’язки Житомирського міського голови Любов Цимбалюк. Після хвилини мовчання в пам’ять про загиблих героїв та короткої молитви