Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині передадуть понад 2000 га землі учасникам АТО та їх родинам — Новости Житомира

На Житомирщині передадуть понад 2000 га землі учасникам АТО та їх родинам — Новости Житомира

На Житомирщині передадуть понад 2000 га землі учасникам АТО та їх родинам
На Житомирщині передадуть понад 2000 га землі учасникам АТО та їх родинам Сьогодні, 09:56 Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області визначило 194 масиви земель державної та комунальної власності загальною площею 2150 га на території всіх районів області для учасників АТО та членівїх сімей. Так, 52 земельних масиви розташовані на території населених пунктів загальною площею 171 га та 142 земельний масив за межами населених пунктів площею 1979 га.
Так, до територіальних органів Держгеокадастру області та міських, селищних, сільських рад області надійшло 3502 заяв від військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою із подальшою передачею земельних ділянок у власність в межах норм безоплатної приватизації.
Із загальної кількості заяв, що надійшли від учасників АТО, 1870 заяв опрацьовано, з них прийняті відповідні рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою по 1715 заявам, надано відмову у наданні дозволу – по 155 заявам.

Интересное

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів — Новости Житомира

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів Сьогодні, 11:21 23-24 серпня Житомир святкуватиме День Державного Прапора та 24-у річницю незалежності України. У неділю, 23 серпня, о 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова відбудеться церемонія урочистого підняття прапора за участю влади, військового оркестру та громадськості. О 12.00 год. Житомирщина долучиться до загальнонаціональної