Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на Богунському кар’єрі втопився 22-річний житель Ружинського району — Новости Житомира

У Житомирі на Богунському кар’єрі втопився 22-річний житель Ружинського району — Новости Житомира

У Житомирі на Богунському кар’єрі втопився 22-річний житель Ружинського району
У Житомирі 17 серпня на Богунському кар’єрі внаслідок необережного поводження на воді втопився молодий хлопець.
Про це розповів головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Микола Мінчук.
«17 серпня на Богунському кар’єрі втопився молодий чоловік 1993 року народження, мешканець села Огіївка Ружинського району. Працівниками міської комунальної аварійно-рятувальної служби тіло загиблого вилучено з води. Як розповіли свідки трагічної події, хлопець під’їхав до води на своїй машині. Зайшовши у воду пірнув один раз, потім другий і більше не випливав», – повідомив Микола Мінчук.
15 серпня в селі Шоломки Овруцького району у річці Норинь внаслідок необережного поводження на воді втопився 42-річний чоловік.
Протягом купального сезону потонуло вже 29 осіб, 6 людей врятовано. Усього ж з початку року на водних об’єктах області загинуло 33 особи.
Як повідомляв , трагічний випадок трапився 16 серпня у Житомирі. У 1997 р. н. Свідками події стали десятки відпочиваючих. Люди кажуть, що юнак пішов купатися, і раптом зник. Його батько, теж знаходився на пляжі.

Интересное

У Житомирі підприємці можуть розповісти про протиправні дії податківців та митників — Новости Житомира

“Громадськість і фіскальна служба: зупинимо корупцію разом!” така назва “гарячої телефонної лінії”, яку завтра, 19 серпня, проведе начальник відділу власної безпеки Головного управління Державної Фіскальної служби у Житомирській області Олег Сергійович Хміль. За житомирським номером 418-002 з 11-ї до 13-ї години представники бізнесу мають можливість повідомити про всі протиправні діяння з боку податківців та митників