Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на Богунському кар’єрі втопився 22-річний житель Ружинського району — Новости Житомира

У Житомирі на Богунському кар’єрі втопився 22-річний житель Ружинського району — Новости Житомира

У Житомирі на Богунському кар’єрі втопився 22-річний житель Ружинського району
У Житомирі 17 серпня на Богунському кар’єрі внаслідок необережного поводження на воді втопився молодий хлопець.
Про це розповів головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Микола Мінчук.
«17 серпня на Богунському кар’єрі втопився молодий чоловік 1993 року народження, мешканець села Огіївка Ружинського району. Працівниками міської комунальної аварійно-рятувальної служби тіло загиблого вилучено з води. Як розповіли свідки трагічної події, хлопець під’їхав до води на своїй машині. Зайшовши у воду пірнув один раз, потім другий і більше не випливав», – повідомив Микола Мінчук.
15 серпня в селі Шоломки Овруцького району у річці Норинь внаслідок необережного поводження на воді втопився 42-річний чоловік.
Протягом купального сезону потонуло вже 29 осіб, 6 людей врятовано. Усього ж з початку року на водних об’єктах області загинуло 33 особи.
Як повідомляв , трагічний випадок трапився 16 серпня у Житомирі. У 1997 р. н. Свідками події стали десятки відпочиваючих. Люди кажуть, що юнак пішов купатися, і раптом зник. Його батько, теж знаходився на пляжі.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"