Последние новости
Главная / Новости / У Радомишлі впіймали на гарячому 31-річного наркоторговця — Новости Житомира

У Радомишлі впіймали на гарячому 31-річного наркоторговця — Новости Житомира

У Радомишлі впіймали на гарячому 31-річного наркоторговця
У Радомишлі впіймали на гарячому 31-річного наркоторговця Сьогодні, 09:17 31-річного жителя м. Радомишля оперативники затримали під час продажу порошкоподібної маси білого кольору. Про це повідомляють в прес-службі УМВС України в Житомирській області.
Окрім цього, з домоволодіння чоловіка вилучено пластикову пляшку, частково заповнену рідиною темно-коричневого кольору, 3 поліетиленові пакети із сухими рослинами маку вагою 100 грамів, подрібненою зеленою масою рослинного походження вагою 30 грамів і вологою масою із різким запахом розчинника (за попередніми висновками експертів – концентрат макової соломки) вагою 50 грамів.
Усе вилучене нині направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.
За чинним законодавством зловмисникові загрожує позбавлення волі від 6 до 10 років із конфіскацією майна.

Интересное

У Житомирі фахівці дослідили наскільки забруднене повітря після пожеж — Новости Житомира

За результатами лабораторних досліджень проб повітря у м. Житомирі, відібраних 05.09.2015 року в районі вул. Гагаріна на території ДНЗ №42; майдану Путятинського 5/14; вул. Довженка, 11; Жуйка,18 та на території ЗОШ с.Зарічани Житомирського району встановлено, що якість атмосферного повітря відповідала гігієнічним вимогам за показниками вмісту азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю та сажі. В м.