Последние новости
Главная / Новости / У Радомишлі впіймали на гарячому 31-річного наркоторговця — Новости Житомира

У Радомишлі впіймали на гарячому 31-річного наркоторговця — Новости Житомира

У Радомишлі впіймали на гарячому 31-річного наркоторговця
У Радомишлі впіймали на гарячому 31-річного наркоторговця Сьогодні, 09:17 31-річного жителя м. Радомишля оперативники затримали під час продажу порошкоподібної маси білого кольору. Про це повідомляють в прес-службі УМВС України в Житомирській області.
Окрім цього, з домоволодіння чоловіка вилучено пластикову пляшку, частково заповнену рідиною темно-коричневого кольору, 3 поліетиленові пакети із сухими рослинами маку вагою 100 грамів, подрібненою зеленою масою рослинного походження вагою 30 грамів і вологою масою із різким запахом розчинника (за попередніми висновками експертів – концентрат макової соломки) вагою 50 грамів.
Усе вилучене нині направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.
За чинним законодавством зловмисникові загрожує позбавлення волі від 6 до 10 років із конфіскацією майна.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"