Последние новости
Главная / Новости / «Рис бери, а голосуй за кого хочеш». У Житомирі люди з 5 ранку займають чергу за гуманітарною допомогою — Новости Житомира

«Рис бери, а голосуй за кого хочеш». У Житомирі люди з 5 ранку займають чергу за гуманітарною допомогою — Новости Житомира

«Рис бери, а голосуй за кого хочеш». У Житомирі люди з 5 ранку займають чергу за гуманітарною допомогою
«Рис бери, а голосуй за кого хочеш» – кажуть люди, які 22 вересня з самого ранку біля готелю «Житомир» стоять у черзі за гуманітарною допомогою. На тому ж пункті видачі, який майже два місяці тому , знову натовп, кажуть: роздають благодійну допомогу.
«Оце, кажуть, Цимбалюк роздає пайки і секонд-хенд. Люди зайняли чергу з п’яти ранку тут, і з шести і оце ждуть, по п’ять чоловік запускають і все оце. Рис там, соя і приправи», – розповідає пенсіонерка, яка прийшла з подругою на пункт видачі.
Під дверима штовханина і суперечки за місце у черзі, прийшли переважно літні люди, кажуть: стояти у черзі за допомогою принизливо, але на життя не вистачає. Пенсіонери запевняють: добре розуміють для чого напередодні виборів роздають пакети, але на їх вибір це ніяк не вплине.
«Подивись на цю бабцю, вона все життя проробила і зараз за півкілограма стоїть цієї гречки дурної, чи рису якогось гнилого? Перед виборами дають, не знаєте чого дають? Та дурні люди, які будуть голосувати за того, хто підкупляє. Бери, а голосуй за кого хочеш», – каже пенсіонер.
Всередині ж волонтери так само збирають у людей копії паспортів і заяви, які їм необхідні для звітності і видають гуманітарну допомогу з-за кордону. Юлія Мущицька запевняє: сухі пайки та крупи видають на громадських засадах і виборів це не стосується.
«Плакатів, як ви бачите, тут немає. Жодної передвиборної агітації тут не ведеться. Ми роздаємо від громадської організації «Житомир – наше рідне місто». До виборів це не має жодного відношення», – каже Юлія Мущицька.
У Громадській раді при Житомирській ОДА цю організацію представляє Зуб Олександр Ізяславович. Він також є членом виконкому Житомирської міської ради.
Нагадаємо, 25 жовтня в Україні розпочинаються місцеві вибори і у Житомирі майбутні кандидати вже розпочали рекламну кампанію.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"