Последние новости
Главная / Новости / «Рис бери, а голосуй за кого хочеш». У Житомирі люди з 5 ранку займають чергу за гуманітарною допомогою — Новости Житомира

«Рис бери, а голосуй за кого хочеш». У Житомирі люди з 5 ранку займають чергу за гуманітарною допомогою — Новости Житомира

«Рис бери, а голосуй за кого хочеш». У Житомирі люди з 5 ранку займають чергу за гуманітарною допомогою
«Рис бери, а голосуй за кого хочеш» – кажуть люди, які 22 вересня з самого ранку біля готелю «Житомир» стоять у черзі за гуманітарною допомогою. На тому ж пункті видачі, який майже два місяці тому , знову натовп, кажуть: роздають благодійну допомогу.
«Оце, кажуть, Цимбалюк роздає пайки і секонд-хенд. Люди зайняли чергу з п’яти ранку тут, і з шести і оце ждуть, по п’ять чоловік запускають і все оце. Рис там, соя і приправи», – розповідає пенсіонерка, яка прийшла з подругою на пункт видачі.
Під дверима штовханина і суперечки за місце у черзі, прийшли переважно літні люди, кажуть: стояти у черзі за допомогою принизливо, але на життя не вистачає. Пенсіонери запевняють: добре розуміють для чого напередодні виборів роздають пакети, але на їх вибір це ніяк не вплине.
«Подивись на цю бабцю, вона все життя проробила і зараз за півкілограма стоїть цієї гречки дурної, чи рису якогось гнилого? Перед виборами дають, не знаєте чого дають? Та дурні люди, які будуть голосувати за того, хто підкупляє. Бери, а голосуй за кого хочеш», – каже пенсіонер.
Всередині ж волонтери так само збирають у людей копії паспортів і заяви, які їм необхідні для звітності і видають гуманітарну допомогу з-за кордону. Юлія Мущицька запевняє: сухі пайки та крупи видають на громадських засадах і виборів це не стосується.
«Плакатів, як ви бачите, тут немає. Жодної передвиборної агітації тут не ведеться. Ми роздаємо від громадської організації «Житомир – наше рідне місто». До виборів це не має жодного відношення», – каже Юлія Мущицька.
У Громадській раді при Житомирській ОДА цю організацію представляє Зуб Олександр Ізяславович. Він також є членом виконкому Житомирської міської ради.
Нагадаємо, 25 жовтня в Україні розпочинаються місцеві вибори і у Житомирі майбутні кандидати вже розпочали рекламну кампанію.

Интересное

В Любарському районі учасників АТО нагородили медалями — Новости Житомира

В Любарському районі учасників АТО нагородили медалями Сьогодні, 16:21 В залі засідань райдержадміністрації 7 серпня відбулось нагородження учасників антитерористичної операції, які повернулись із зони проведення бойових дій. Про це повідомляють на сайті РДА. 13 бійців Любарського району, які гідно захищали нашу Батьківщину та проявили особисту мужність, самовідданість, високий професіоналізм та вірність військовій присязі під час