Последние новости
Главная / Новости / Начальнику ЖТТУ гальмує організацію тендерів на впровадження електронного квитка, — Демчик — Новости Житомира

Начальнику ЖТТУ гальмує організацію тендерів на впровадження електронного квитка, — Демчик — Новости Житомира

“Начальнику ЖТТУ гальмує організацію тендерів на впровадження електронного квитка”, – Демчик
«Сьогодні був присутній на нараді у трамвайно-тролейбусному управлінні Житомира. Зараз є певні проблеми з виплатою заробітної плати колективу, – написав на своїй сторінці у соцмережі заступник міського голови Євгеній Демчик. – Справа в тому, що на рахунок управління соціального захисту Укрзалізниця наклала арешт, тому субвенція, що призначалася ТТУ, є також заблокованою. Таким чином, кошти, що призначалися для виплати заробітної платні та сплати податків, зняти підприємство не може.
Окрім того, працівники управління вкрай стурбовані через те, що міська влада не може знайти діалогу з владою області. Як результат – приміські перевізники продовжують курсувати центральними вулицями міста, а з ними – і міські. Виручка за останні дні, якщо порівнювати з минулим тижнем, суттєво знизилася.
Наразі колектив ТТУ чекає від міської влади необхідних кроків у вирішенні проблеми з розблокуванням рахунків підприємства та висновків стосовно змін у транспортній системі. Але, шкода, що в той же час керівництво ТТУ не розуміє, що субвенція, яка зараз і так заблокована, може взагалі виявитися останньою, адже проблеми підприємства озвучуються постійно, а ніяка робота не проводиться. В.о. начальника управління Олег Таможський в ручному режимі сповільнює організацію тендерів на впровадження системи електронного квитка або створення єдиного диспетчерського пункту.
Зараз має відбутися засідання оперативного штабу міської влади. Усі питання, що піднімалися на нараді в ТТУ, будуть обговорюватися з в.о. міського голови».
Нагадаємо, що кілька днів тому у якості експеременту із Київської забрали маршрутки і тоді, за словами Демчика, виручка ТТУ зросла на 25-35%.

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім