Последние новости
Главная / Новости / Дмитренко пояснив, чому у Житомирській області не оголошували надзвичайну ситуацію через пожежі — Новости Житомира

Дмитренко пояснив, чому у Житомирській області не оголошували надзвичайну ситуацію через пожежі — Новости Житомира

Дмитренко пояснив, чому у Житомирській області не оголошували надзвичайну ситуацію через пожежі
Чому під час задимлення в області не оголосили надзвичайний стан і не використали 3 млн грн з резервного фонду обласного бюджету.
Таке питання першому заступнику губернатора Геннадію Дмитренко задав на сесії облради 10 вересня депутат Ярослав Долгих.
«Питання щодо введення надзвичайної ситуації розглядалося. Останній раз 3 вересня піднімалося питання на проведенні позачергового засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій. По класифікації ситуація в області не підпадала під категорію надзвичайної ситуації», – пояснив Геннадій Дмитренко.
Депутат Андрій Дяченко говорив про те, що кількість пожеж в області «в рази перевищила минулорічні», а за наслідками боротьби з пожежами догани отримали управління праці, управління освіти та управління охорони здоров’я.
«Жодних дисциплінарних стягнень по цій ситуація не було. У відповідних департаментах було взято пояснення – чому не проводилася роз’яснювальна робота у школах, лікарнях, інтернатах», – прояснив губернатор Сергій Машковський.
Андрій Дяченко наполягав визнати підготовку в області до ситуації з пожежами незадовільною, питання поставили на голосування, але пропозиція не набрала достатньої кількості голосів.

Интересное

В Коростені вогонь охопив дачний будинок, поки господиня відійшла по справах — Новости Житомира

17 серпня о 10:38 на пункт зв’язку 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Коростень надійшло повідомлення про загоряння в цегляному будинку, що розташований на території одного з дачних масивів м. Коростень. До служби порятунку «101» зателефонували випадкові очевидці події. Побачивши, що з будинку йде густий дим, вони одразу сповістили про це надзвичайників. По прибуттю чергового караулу