Последние новости
Главная / Новости / Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію — Новости Житомира

Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію — Новости Житомира

Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію
Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію Сьогодні, 13:39 Діти з родин учасників АТО та переселенців із Житомирщини вирушили на відпочинок у Болгарію.
Протягом 10 днів група з 51 дитини відпочиватиме у болгарських містах Кітен та Смолян. Щасливі житомирські школярі віком від 7 до 17 років розділяють радість літніх канікул разом із дітлахами із Черкаської, Київської, Донецької, Луганської областей та м. Києва.
Організатором поїздки з української сторони виступила Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України», комітет «Діти Чорнобиля» та «Всеукраїнська організація зі справ вимушених переселенців» за підтримки Мінсоцполітики, з болгарської сторони – Міський Голова муніципалітету міста Приморско – Димитар Герман та Мерія спільно з громадою м. Смолян в особі офіційного представника – Миколая Мелемова за підтримки Посольства України в Республіці Болгарія.
Проект реалізовано за ініціативи Міністерства соціальної політики України, Посольства України в Республіці Болгарія, мерій мм. Кітен та Смолян, а також при підтримці українського та болгарського бізнесу.
Діти мають можливість отримати комплекс оздоровчих послуг, відвідати історичні та культурні місця Болгарії, ознайомитися з традиціями приймаючої країни та знайти нових друзів.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"