Последние новости
Главная / Новости / Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію — Новости Житомира

Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію — Новости Житомира

Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію
Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію Сьогодні, 13:39 Діти з родин учасників АТО та переселенців із Житомирщини вирушили на відпочинок у Болгарію.
Протягом 10 днів група з 51 дитини відпочиватиме у болгарських містах Кітен та Смолян. Щасливі житомирські школярі віком від 7 до 17 років розділяють радість літніх канікул разом із дітлахами із Черкаської, Київської, Донецької, Луганської областей та м. Києва.
Організатором поїздки з української сторони виступила Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України», комітет «Діти Чорнобиля» та «Всеукраїнська організація зі справ вимушених переселенців» за підтримки Мінсоцполітики, з болгарської сторони – Міський Голова муніципалітету міста Приморско – Димитар Герман та Мерія спільно з громадою м. Смолян в особі офіційного представника – Миколая Мелемова за підтримки Посольства України в Республіці Болгарія.
Проект реалізовано за ініціативи Міністерства соціальної політики України, Посольства України в Республіці Болгарія, мерій мм. Кітен та Смолян, а також при підтримці українського та болгарського бізнесу.
Діти мають можливість отримати комплекс оздоровчих послуг, відвідати історичні та культурні місця Болгарії, ознайомитися з традиціями приймаючої країни та знайти нових друзів.

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім