Последние новости
Главная / Новости / Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію — Новости Житомира

Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію — Новости Житомира

Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію
Житомирські діти з родин учасників АТО та переселенців поїхали відпочивати у Болгарію Сьогодні, 13:39 Діти з родин учасників АТО та переселенців із Житомирщини вирушили на відпочинок у Болгарію.
Протягом 10 днів група з 51 дитини відпочиватиме у болгарських містах Кітен та Смолян. Щасливі житомирські школярі віком від 7 до 17 років розділяють радість літніх канікул разом із дітлахами із Черкаської, Київської, Донецької, Луганської областей та м. Києва.
Організатором поїздки з української сторони виступила Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України», комітет «Діти Чорнобиля» та «Всеукраїнська організація зі справ вимушених переселенців» за підтримки Мінсоцполітики, з болгарської сторони – Міський Голова муніципалітету міста Приморско – Димитар Герман та Мерія спільно з громадою м. Смолян в особі офіційного представника – Миколая Мелемова за підтримки Посольства України в Республіці Болгарія.
Проект реалізовано за ініціативи Міністерства соціальної політики України, Посольства України в Республіці Болгарія, мерій мм. Кітен та Смолян, а також при підтримці українського та болгарського бізнесу.
Діти мають можливість отримати комплекс оздоровчих послуг, відвідати історичні та культурні місця Болгарії, ознайомитися з традиціями приймаючої країни та знайти нових друзів.

Интересное

В Любарському районі учасників АТО нагородили медалями — Новости Житомира

В Любарському районі учасників АТО нагородили медалями Сьогодні, 16:21 В залі засідань райдержадміністрації 7 серпня відбулось нагородження учасників антитерористичної операції, які повернулись із зони проведення бойових дій. Про це повідомляють на сайті РДА. 13 бійців Любарського району, які гідно захищали нашу Батьківщину та проявили особисту мужність, самовідданість, високий професіоналізм та вірність військовій присязі під час