Последние новости
Главная / Новости / Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова після травми показала п’ятий результат на кубку Європи — Новости Житомира

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова після травми показала п’ятий результат на кубку Європи Сьогодні, 11:39 Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала в п’ятірці кращих на кубку Європи зі спринту, який 9 серпня відбувя в Ризі. Наша спортсменка програла півтори хвилини лідерці перегонів, німкені Лізі Зібургер. Юлія Єлістратова не розчарована таким результатом. Це перший міжнародний старт після важкої травми в Києві, яку спортсменка отримала менше двох місяців тому.
“Фінішувала без медалей сьогодні, але абсолютно задоволена 5 місцем на кубку Європи в Ризі, який став моєю першою міжнародною гонкою після падіння в Києві. Особливо враховуючи той факт, що сьогодні мені мали б знімати гіпс”, – прокоментувала змагання Юлія Єлістратова на своїй сторінці в мережі Facebook.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Карпатах выпал первый снег — Новости Житомира

В Карпатах выпал первый снег Сьогодні, 15:00 В Сеть попали снимки Карпат, в которых выпал первый снег. Фотографии сделаны в одном из самых живописных гор данного района – на вершине Чорногоры. Это самый высокий горный массив Украинских Карпат. Фотографии на своей странице в Facebook опубликовал пользователь Андрей Ненько. Туристы заметили снег у разрушенной польской обсерватории