Последние новости
Главная / Новости / VII Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені. Фоторепортаж — Новости Житомира

VII Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені. Фоторепортаж — Новости Житомира

VII Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені. Фоторепортаж
12 вересня у Коростені відбувся VII Міжнародний фестиваль дерунів. Цьогоріч до столиці древлян завітало більше 10 тис. осіб.
О 13:00 маленькі коростенці влаштували флеш-моб біля міської ради та разом з гостями свята рушили пішою ходою до центрального парку.
На фестиваль дерунів завітали народний депутат від Коростенського округу Володимир Арешонков (фракція Блок Петра Порошенка); народний депутат від Опозиційного блоку Юрій Павленко, який очолює Житомирську обласну організацію цієї партії, а також депутат обласної ради Андрій Дяченко.
Цьогорічний фестиваль проходив під назвою «З’їж дерун – підтримай наших захисників!». Кошти, які будуть зібрані на фестивалі, передадуть ГО «Коростенський центр допомоги учасникам АТО».
На фестиваль дерунів завітали готі з міста-побратима Володимира-Волинського таСлов’янська, а також з Білої-Церкви, Індії, Житомира, Малина, Києва тощо.
Майстри з багатьох куточків України приїхали до Коростеня аби продемонструвати та продати свої вироби.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"