Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області попрощались з 46-річним військовим, який загинув у зоні АТО — Новости Житомира

У Житомирській області попрощались з 46-річним військовим, який загинув у зоні АТО — Новости Житомира

У Житомирській області попрощались з 46-річним військовим, який загинув у зоні АТО
У селі Кам’янка Олевського району Житомирської області 20 січня попрощалися з військовим Анатолієм Мосійчуком, який загинув у зоні АТО.
Про це на своїй сторінці в мережі повідомив депутат Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук.
«Сотні людей проводжають в останню путь учасника АТО Мосійчука Анатолія. Вічна Слава Герою!», – написав Ніколайчук.
В секторі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олевської райдержадміністрації повідомили, що Анатолію Мосійчуку було 46 років, у нього залишилась дружина та двоє дітей.
«Народився 13.09.1970 року в селі Кам’янка Олевського району там він працював і жив. В нього залишилися дружина, донька та син. Було йому 46 років. Він був командиром відділення 14 механізованої бригади міста Володимир-Волинський. Призваний 14 січня 2015 року. Загинув у зоні АТО, за яких обставин ми поки не знаємо, 17 січня отримали звістку про загибель», – розповіли в райдержадміністрації.
Як повідомляв , у Житомирській області попрощалися з , який загинув на Донеччині.
Фото зі сторінки Олександра Ніколайчука в мережі Facebook

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"