Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі Олімпійський тиждень розпочався показовими виступами та зустрічами з чемпіонами України — Новости Житомира

У Житомирі Олімпійський тиждень розпочався показовими виступами та зустрічами з чемпіонами України — Новости Житомира

У Житомирі Олімпійський тиждень розпочався показовими виступами та зустрічами з чемпіонами України
Зранку 7 вересня перед навчанням у Житомирській міській гімназії № 3 відбулись показові виступи з кіокушенкай-карате (тренер – Максим Лановий) та зустріч із житомирськими спортсменами, чемпіонами України.
Учнів привітали гості спортивного свята – стипендіат Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів та кубків України з легкої атлетики Юлія Степанова, а також член Збірної команди України, чемпіон України з акватлону серед молоді 2015 р., чемпіон України в естафеті і командних гонках серед чоловіків 2015 р. Віктор Генчіков.
Під час виступу Юлія Степанова зазначила, що у 2016 році Україна братиме участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, в яких братимуть участь і спортсмени Житомирщини. Тому закликала дітей уболівати за українських спортсменів через рік, а також побажала бути активним і здоровим, займатися спортом і приєднуватися в ряди майбутніх олімпійців.
Один із учнів гімназії Іван Гулак займається футболом вже більше 6 років і тренується на базі стадіону «Спартак».
«Футбол – це моє життя. Поки що я призер турнірів, але з цього року ми дебютуємо у Чемпіонаті України і 13 вересня у нас перша гра, – розповів спортсмен. – Спорт розвиває сильні сторони в людині, красу, силу, загартовує та організовує».
На перерві після першого уроку в коридорі можна було побачити виставку спортивних досягнень учнів міської гімназії.
Спортивний захід провели з нагоди Дня фізичної культури і спорту і початку Олімпійського тижня, в рамках якого, в навчальних і спортивних закладах Житомира та області упродовж тижня проводять різні заходи.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"