Последние новости
Главная / Новости / Заступником прокурора Хмельниччини став прокурор з Житомира, якого викрадали терористи — Новости Житомира

Заступником прокурора Хмельниччини став прокурор з Житомира, якого викрадали терористи — Новости Житомира

Заступником прокурора Хмельниччини став прокурор з Житомира, якого викрадали терористи
Заступником прокурора Хмельниччини став прокурор з Житомира, якого викрадали терористи Сьогодні, 16:43 Сьогодні, 22 вересня 2015 року, Шокін Віктор підписав Розпорядження про призначення на посаду заступника прокурора Хмельницької області – Гриценка Сергія Миколайовича.
Як відомо, Гриценко Сергій Миколайович відомий житомирянам тим, що до 2010 року працював прокурором Корольовського району, а з 2010 до 2012 – заступником прокурора Житомира. У квітні 2014 року, слідом за екс-прокурором Житомирщини Микола Франтовський, якого призначили прокурором Донецької області, був призначений його заступником.
А вже у червні 2014 року на Донеччині терористи самопроголошеної «ДНР» захопили в полон двох заступників прокурора Донецької області – Леоніда Волика і Сергія Гриценка.

Интересное

Тисячі львів’ян попрощалися з патріотом України Василем Сліпаком — Новости Житомира

Тисячі львів’ян сьогодні прийшли попрощалися з всесвітньо відомим оперним співаком, патріотом України Василем Сліпаком, який добровольцем пішов захищати Україну від російського агресора і трагічно загинув від кулі снайпера в зоні АТО. Як повідомляє кореспондент «Вголосу», біля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла зібралися родичі та друзі загиблого, бойові друзі та шанувальники таланту співака. У своїй