Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі в маршрутки посеред дороги відлетіло колесо — Новости Житомира

У Житомирі в маршрутки посеред дороги відлетіло колесо — Новости Житомира

У Житомирі в маршрутки посеред дороги відлетіло колесо
У Житомирі в маршрутки посеред дороги відлетіло колесо Сьогодні, 09:16 Поїздка на роботу та на навчання для пасажирів маршрутного таксі № 127 сьогодні вранці виявилася вкрай невдалою. Поспішали не лише пасажири, але й водій, проте доїхати до пункту призначення не вдалося нікому.
На вул. Великій Бердичівській навпроти магазину «Квартал» (що на вул. Довженка) у маршрутки відлетіло заднє колесо справа. За словами очевидців, попереду опинився ще й позашляховик, якому теж дісталося.
Така поїздка могла стати останньою для тих, хто щоранку користується маршрутом № 127. Невідомо, чому посеред дороги відлетіло колесо – через неуважність водія чи байдужість перевізника. Обставини інциденту з’ясують фахівці.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"