Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі в маршрутки посеред дороги відлетіло колесо — Новости Житомира

У Житомирі в маршрутки посеред дороги відлетіло колесо — Новости Житомира

У Житомирі в маршрутки посеред дороги відлетіло колесо
У Житомирі в маршрутки посеред дороги відлетіло колесо Сьогодні, 09:16 Поїздка на роботу та на навчання для пасажирів маршрутного таксі № 127 сьогодні вранці виявилася вкрай невдалою. Поспішали не лише пасажири, але й водій, проте доїхати до пункту призначення не вдалося нікому.
На вул. Великій Бердичівській навпроти магазину «Квартал» (що на вул. Довженка) у маршрутки відлетіло заднє колесо справа. За словами очевидців, попереду опинився ще й позашляховик, якому теж дісталося.
Така поїздка могла стати останньою для тих, хто щоранку користується маршрутом № 127. Невідомо, чому посеред дороги відлетіло колесо – через неуважність водія чи байдужість перевізника. Обставини інциденту з’ясують фахівці.

Интересное

У Житомирі фахівці дослідили наскільки забруднене повітря після пожеж — Новости Житомира

За результатами лабораторних досліджень проб повітря у м. Житомирі, відібраних 05.09.2015 року в районі вул. Гагаріна на території ДНЗ №42; майдану Путятинського 5/14; вул. Довженка, 11; Жуйка,18 та на території ЗОШ с.Зарічани Житомирського району встановлено, що якість атмосферного повітря відповідала гігієнічним вимогам за показниками вмісту азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю та сажі. В м.