Последние новости
Главная / Новости / На Київщині розшукують житомирянина, який провернув грандіозну аферу на 164 млн грн — Новости Житомира

На Київщині розшукують житомирянина, який провернув грандіозну аферу на 164 млн грн — Новости Житомира

На Київщині розшукують житомирянина, який провернув грандіозну аферу на 164 млн грн
На Київщині розшукують житомирянина, який провернув грандіозну аферу на 164 млн грн Сьогодні, 13:18 За зловживання владою, службові підроблення та шахрайство розшукується гр. Павліченко Микола Сергійович, 20.02.1970 року народження, проживав у місті Житомирі по пр-ту Вацковському.
Група громадян у період з грудня 2008 до лютого 2010 року незаконно заволоділи правом власності на земельні ділянки на території Бориспільського району Київщини вартістю майже 164 мільйони гривень. Аби легалізувати землю ділки отримували бланки державних актів та вносили відповідні зміни до бази даних земельного кадастру.
До вчинення злочинів організатор групи залучив Павліченка М.С., який займав певну посаду, та без допомоги якого не можна було реалізувати злочинні наміри.
З 2012 року Павліченко М. С. переховується від органів слідства та оголошений в розшук.
Столична міліція звертається до громадян з проханням допомогти у розшуку підозрюваного. Якщо ви володієте інформацією про місцеперебування розшукуваного, телефонуйте за номером (044) 271-96-95 або 102.

Интересное

Навпроти Житомирської міської ради представники газети «Патріот» сперечалися з «Самопоміччю» — Новости Житомира

У понеділок 28 вересня під час мовчазного пікету «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі, на якому звинувачували в.о мера Любов Цимбалюк у причетності до розповсюдження «чорного піару», до активістів підійшли працівники газети, у котрій публікувалися матеріали, які у «Самопомочі» назвали наклепом. «Вони друкують «чорнушні» матеріали, вони друкують «чорнушні» газети, розповсюджують їх по місту, в якій пишуть відверту