Последние новости
Главная / Новости / На Київщині розшукують житомирянина, який провернув грандіозну аферу на 164 млн грн — Новости Житомира

На Київщині розшукують житомирянина, який провернув грандіозну аферу на 164 млн грн — Новости Житомира

На Київщині розшукують житомирянина, який провернув грандіозну аферу на 164 млн грн
На Київщині розшукують житомирянина, який провернув грандіозну аферу на 164 млн грн Сьогодні, 13:18 За зловживання владою, службові підроблення та шахрайство розшукується гр. Павліченко Микола Сергійович, 20.02.1970 року народження, проживав у місті Житомирі по пр-ту Вацковському.
Група громадян у період з грудня 2008 до лютого 2010 року незаконно заволоділи правом власності на земельні ділянки на території Бориспільського району Київщини вартістю майже 164 мільйони гривень. Аби легалізувати землю ділки отримували бланки державних актів та вносили відповідні зміни до бази даних земельного кадастру.
До вчинення злочинів організатор групи залучив Павліченка М.С., який займав певну посаду, та без допомоги якого не можна було реалізувати злочинні наміри.
З 2012 року Павліченко М. С. переховується від органів слідства та оголошений в розшук.
Столична міліція звертається до громадян з проханням допомогти у розшуку підозрюваного. Якщо ви володієте інформацією про місцеперебування розшукуваного, телефонуйте за номером (044) 271-96-95 або 102.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"