Последние новости
Главная / Новости / Прокурором Одеської області стане Сакварелідзе. — Новости Житомира

Прокурором Одеської області стане Сакварелідзе. — Новости Житомира

Прокурором Одеської області стане Сакварелідзе.
Прокурором Одеської області стане Сакварелідзе. Сьогодні, 13:23 Давид Сакварелідзе, який на даний час займає посаду заступника Генерального прокурора України Віктора Шокіна, найближчим часом може бути призначений на посаду прокурора Одеської області.
Про це повідомло поінформоване джерело в прокуратурі Одеської області. За його словами, це призначення лобіював голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, передають Патріоти України. За даними джерела, Сакварелідзе поєднуватиме дві посади – в Генпрокуратурі і в прокуратурі Одеської області. «Це – не ноу-хау. Такі призначення в Одеському регіоні були й раніше. Поки ще чинного прокурора Романа Говду, ймовірно, переведуть до Києва», – зазначило джерело. За його даними, Сакварелідзе буде представлений сьогодні або завтра, Говда на роботі на даний час відсутній. При цьому офіційно призначення Сакварелідзе поки що ніхто не підтверджує.
10 квітня генеральний прокурор Віктор Шокін представив нового прокурора Одеської області Романа Говду. 6 липня у Києві затримали першого заступника глави слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. При затриманні у чиновників було виявлено загалом близько $500 тис., коштовності та цінні папери. Операція проводилась під керівництвом заступника Генпрокурора Давида Сакварелідзе і голови СБУ Василя Грицака.
Після цього не припинялися спроби зам’яти цю справу, а щодо Давида Сакварелідзе хотіли порушити кримінальну справу. Потім у Генпрокуратурі заявили, що жодних кримінальних проваджень щодо заступника генерального прокурора Давида Сакварелідзе не відкривали. А вже 14 липня у ЗМІ з’явилась інформація про те, що у Генпрокуратурі завели нову справу проти заступникагенпрокурора Давида Сакварелідзе і його групи слідчих, які проводили обшук у кабінетах прокурора Шапакіна та заступника прокурора Київської області Корнійця.
Увечері того ж дня президент Петро Порошенко викликав до себе генпрокурора Віктора Шокіна та його заступника Давида Сакварелідзе. На цих перемовинах чиновники домовились спільно боротися з корупцією у органах прокуратури.
Джерело статті: Патріоти України

Интересное

Житомиряне не хотят устанавливать бесплатные счетчики на газ — Новости Житомира

 В Житомире после повышения цены на газ количество обращений относительно установления приборов учета выросла в несколько раз. Об этом сообщает пресс-служба «Житомиргаз». «Компания даже была вынуждена приостановить прием заявлений на установку платных счетчиков и направить все ресурсы на установление бесплатных счетчиков. Однако сегодня количество таких обращений уменьшилось на 90%», – говорится в сообщении. Если в