Последние новости
Главная / Новости / Нагороду загиблого бійця 54 батальйону отримав його син – майбутній офіцер — Новости Житомира

Нагороду загиблого бійця 54 батальйону отримав його син – майбутній офіцер — Новости Житомира

Нагороду загиблого бійця 54 батальйону отримав його син – майбутній офіцер
В академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного начальник навчального закладу генерал-лейтенант Павло Ткачук вручив орден “За мужність” першокурснику Вадиму Венгеру.
Указом Президента України орденом посмертно нагороджено батька курсанта Олександра Венгера, який загинув у зоні проведення АТО.
У червні минулого року з Бердичева добровільно пішов захищати незалежність та територіальну цілісність України. Службу проходив у складі 54 окремого розвідувального батальйону.
Наприкінці січня ц. р. під час бою з російсько-терористичними бандформуваннями поблизу населеного пункту Санжарівка Артемівського району Донецької області Олександр Венгер до останнього утримував позицію, особисто знешкодив декілька одиниць ворожої бронетехніки та велику кількість живої сили противника.
Вручаючи батьківську нагороду курсанту Вадиму Венгеру, генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив: “У результаті цього підступного збройного конфлікту Україна втрачає кращих своїх синів, які мужньо боронять рідну землю. Яскравим прикладом є Олександр Венгер, син якого – Вадим – сьогодні навчається в нашому військовому виші. Вручити йому заслужено нагороду батька для мене велика честь. Тепер цей юнак не лише невід’ємна частина дружнього колективу нашого навчального закладу, він нащадок одного з сучасних Героїв. А його бажання піти по стопах батька та стати захисником Батьківщини промовисто свідчить про те, що в нашої Батьківщини є майбутнє, адже захищають її справжні воїни. У свою чергу, ми, викладачі та командири, повинні докласти усіх зусиль, щоб цей юнак та всі його товариші – вихованці Академії за роки навчання отримали необхідні знання та навички, стали справжніми професіоналами військової справи”.
Джерело:

Интересное

Житомиряне не хотят устанавливать бесплатные счетчики на газ — Новости Житомира

 В Житомире после повышения цены на газ количество обращений относительно установления приборов учета выросла в несколько раз. Об этом сообщает пресс-служба «Житомиргаз». «Компания даже была вынуждена приостановить прием заявлений на установку платных счетчиков и направить все ресурсы на установление бесплатных счетчиков. Однако сегодня количество таких обращений уменьшилось на 90%», – говорится в сообщении. Если в