Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині міліціонери у дитячому таборі показали свою зброю і спецзасоби — Новости Житомира

На Житомирщині міліціонери у дитячому таборі показали свою зброю і спецзасоби — Новости Житомира

На Житомирщині міліціонери у дитячому таборі показали свою зброю і спецзасоби
На Житомирщині міліціонери у дитячому таборі показали свою зброю і спецзасоби Сьогодні, 12:46 Працівники Чуднівського райвідділу міліції побували у літньому оздоровчому таборі у с.Трощі. Правоохоронці представили маленьким відпочивальникам свою службу, продемонстрували зброю і спецзасоби, які мають у розпорядженні, та розповіли про завдання, що виконували під час відрядження до зони проведення АТО.
Спілкування дітей і працівників міліції традиційно відбувалося на майданчику оздоровчого табору у с.Трощі.
“Ми прибули до оздоровчого табору з кількома завданнями, у тому числі дати дітям більш конкретне уявлення про професію правоохоронця і провести профілактичні бесіди з молоддю”, – прокоментував помічник начальника
Чуднівського РВ УМВС Олександр Рижук.
Діти із неприхованою цікавістю оглянули зброю, спецзасоби і спецтехніку, яку міліціонери мають у службовому розпорядженні і використовують під час охорони правопорядку.
Окрім того, працівники ДАІ нагадали відпочивальникам про правила безпечної поведінки на дорозі, а представники підрозділу кримінальної міліції у справах дітей порадили, як уберегтися від зловмисників і як самому ж не потрапити у халепу.
Чимало питань виникло в юнаків старшого віку з приводу завдань, які виконують правоохоронці Житомирщини на сході країни. Цими відомостями, а також власними враженнями з ними ділилися міліціонери-учасники АТО, які вже не раз входили до складу зведених загонів області, що відряджаються на Луганщину.
“Наші працівники постійно беруть участь у таких пізнавальних заходах у дитячому оздоровчому таборі Чуднівщини. Ми завжди ідемо назустріч небайдужій молоді, яка цікавиться питаннями правопорядку у власній країні. Міліціонери готові ділитися досвідом і знаннями, аби молоді люди мали достатньо інформації про роботу працівників органів внутрішніх справ”, – каже начальник Чуднівського РВ УМВС Анатолій Корнієць.Прес-служба УМВС України в Житомирській області.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

СБУ повідомила про підозру бойовику з Житомира, який катував українських військових та волонтерів — Новости Житомира

16 вересня 2015 року слідчі Управління СБ України в Житомирській області заочно оголосили ще одному мешканцю Житомира – поплічнику ватажка терористичного угрупування «Бєса» про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області. «У березні