Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі триває виставка музичних інструментів — Новости Житомира

В Житомирі триває виставка музичних інструментів — Новости Житомира

В Житомирі триває виставка музичних інструментів
21 вересня в приміщенні відділу літератури з мистецтва Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича спеціалісти Житомирського обласного Центру народної творчості організували і провели персональну виставку Березівського Валерія Федоровича, майстра виготовлення музичних духових інструментів.
Виставка працює до 28 вересня цього року.
Березівський Валерій Федорович народився 15 березня 1951 року в селі Яроповичі Андрушівського району Житомирської області в сім’ї хлібороба.У 1971 році закінчив Київський енергетичний технікум та музичну студію по класу кларнета. В 1971-73 роках проходив військову службу в оркестрі штабу Центральної групи військ в Чехословаччині.
Окрім гри в оркестрі, був помічником майстра з ремонту духових музичних інструментів.
Звільнившись із війська і маючи прекрасний досвід дворічного навчання в музичній майстерні, він міг відремонтувати майже весь склад музичних інструментів духового оркестру, особливо інструменти дерев’яної групи, які є складні за своєю конструкцією: флейти, гобої, кларнети, фаготи.
У 1974 році вступив на навчання до Житомирського музичного училища ім. В. С. Косенка на відділ духових та ударних інструментів.
Прагнення оволодіти грою на багатьох музичних інструментах та постійне перебування в середовищі народних самодіяльних колективів, а до того ще і вроджений хист, провели його до самостійного виготовлення народного музичного інструментарію.Працював в Поліському ансамблі пісні і танцю «Льонок» та в етнографічному ансамблі народного обряду «Родослав».Володіє грою на багатьох народних інструментах: сопілка, окарина, ріжок, сурма, які сам виготовляє.
Валерій Федорович бере участь у виставках, фестивалях. З 1977 року є членом Асоціації майстрів народної творчості та ремесел «Берегиня», член Музичної Спілки, нагороджений відзнаками, грамотами та дипломами.
У 2011 році Березівському Валерію Федоровичу колегією управління культури облдержадміністрації присвоєно звання «майстер народної творчості».

Интересное

У Житомирі відбудеться екскурсія по найсмачнішим шматкам міста — Новости Житомира

ТБДЩ продовжує серію екскурсій по графіті місцям Житомира. Цього разу анонсовано  weekend-тріп по найсмачнішим шматкам міста.У рамках Zhitomyr Street ART Fest – 2015 оголошується  набір екскурсіонних груп на трьоденний графіті-тріп. “ТАААК! Ми організовуємо для вас автобус, продумуємо маршрут, усі три години катаємося по місту, не закриваючи рота розповідаємо про увесь цей двіж, про кожне графіті