Последние новости
Главная / Новости / У господарствах Житомирщини утримується понад 190 тисяч великої рогатої худоби — Новости Житомира

У господарствах Житомирщини утримується понад 190 тисяч великої рогатої худоби — Новости Житомира

У господарствах Житомирщини утримується понад 190 тисяч великої рогатої худоби
У господарствах Житомирщини утримується понад 190 тисяч великої рогатої худоби Сьогодні, 14:20 За інформацією управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на початок вересня цього року в усіх категоріях господарств Житомирщини утримувалось 193,6 тис. голів великої рогатої худоби. У порівнянні з початком року її чисельність зросла на 1,6 тис. голів (0,8%).
Реалізовано на забій худоби та птиці в живій вазі 44,1 тис. тонн, що на рівні показників минулого року.
У сільськогосподарських підприємствах утримувалось 62,0 тис. голів великої рогатої худоби, що майже так само як і минулоріч.
Реалізовано на забій худоби та птиці в живій вазі 10,4 тис. тонн, що на 800 тонн (8,3%) більше.
Продукції вирощування худоби та птиці в живій вазі отримано 100980 ц, що на 14251 ц (16,4%) більше минулорічного показника.

Интересное

В Любарському районі учасників АТО нагородили медалями — Новости Житомира

В Любарському районі учасників АТО нагородили медалями Сьогодні, 16:21 В залі засідань райдержадміністрації 7 серпня відбулось нагородження учасників антитерористичної операції, які повернулись із зони проведення бойових дій. Про це повідомляють на сайті РДА. 13 бійців Любарського району, які гідно захищали нашу Батьківщину та проявили особисту мужність, самовідданість, високий професіоналізм та вірність військовій присязі під час