Последние новости
Главная / Новости / Землю у Житомирі хочуть дати лише сім’ям чотирьох загиблих учасників АТО, поранені будуть чекати — Новости Житомира

Землю у Житомирі хочуть дати лише сім’ям чотирьох загиблих учасників АТО, поранені будуть чекати — Новости Житомира

Землю у Житомирі хочуть дати лише сім’ям чотирьох загиблих учасників АТО, поранені будуть чекати
На позачерговій сесії Житомирської міської ради землю хочуть дати лише сім’ям чотирьох загиблих учасників АТО.
Відповідний проект рішення сесії опублікований на сайті міськради 14 вересня.
«Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи міська рада вирішила надати дозвіл сім’ям військовослужбовців, загиблих в антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Відкласти розгляд питань надання дозволу на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні (до визначення масивів забудов)», – йдеться у проекті рішення.
Відкладається розгляд питань надання дозволу на складання проектів із землеустрою військовослужбовцям, які отримали поранення: у відповідному додатку – список159 громадян, які отримали поранення приймаючи участь в АТО та звернулись із заявою на ім’я міського голови щодо виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Клопотання щодо отримання земельних ділянок поранені почали подавати з жовтня 2014 року.
Не виділятимуть землю і військовослужбовцям – учасникам АТО, який у відповідному додатку 1032. Перше клопотання було від Ващенка І.П. – 7 липня 2014 року, довідку про участь в АТО він отримав 16.06.2014р. у військовій частині полова пошта В 1740. Останнім у списку зазначений Піменов В.М., який подав клопотання 3 вересня 2015 року і має посвідчення учасника бойових дій від 24.06.2015р.
Список сімей громадян, які загинули приймаючи участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні та звернулись із заявою на ім»я міського голови щодо виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) ( код КВЦПЗ 02.01)
Як повідомляв , позачергова сесія міської ради і буде розглядати лише сім питань.

Интересное

У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори — Новости Житомира

 23 серпня в День Державного прапора України Житомирська міська організація ВО «Свобода» подарувала банкам окупанта державні прапори. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода». «У такий великий день хотілось ще раз нагадати, що державний прапор для багатьох поколінь українців назавжди залишиться беззаперечним символом національної єдності. Тому ми вирішили провести таку акцію. Вона є