Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині фінансово підтримають переселенців, які мають ідеї щодо започаткування бізнесу — Новости Житомира

На Житомирщині фінансово підтримають переселенців, які мають ідеї щодо започаткування бізнесу — Новости Житомира

На Житомирщині фінансово підтримають переселенців, які мають ідеї щодо започаткування бізнесу
На Житомирщині фінансово підтримають переселенців, які мають ідеї щодо започаткування бізнесу Сьогодні, 15:01 Фонд громади Житомира розпочинає програму самозайнятості (бізнесу) внутрішньо переміщених осіб (ВПО) із Донецької та Луганської областей, а також АР Крим, які проживають у Житомирській області.
Для участі у програмі у Житомирській області буде відібрано 150 учасників (ВПО). Програма передбачає два основних напрямки: «Самозяйнятість» (100 учасників) та «Мікропідприємництво» (50 учасників) і є хорошою можливістю для тих, хто вже має ідеї щодо власної справи, має досвід ведення бізнесу, або хоче такий досвід здобути, займається підприємницькою діяльністю. Програма дає змогу 70% учасників отримати невелике стартове фінансування (від $900 до $2500) на започаткування та/або розвиток вже існуючого бізнесу. Фінансування буде направлене на закупівлю обладнання.
Учасниками програми можуть бути:
– Офіційно зареєстровані ВПО, які проживають у Житомирі та Житомирській області.
– Вік: для чоловіків 18-58 років, для жінок – 18-53 років.
– Безробітні ВПО та ВПО, які мають труднощі з постійним працевлаштуванням.
Програма передбачає декілька етапів: І етап (вересень-жовтень) – дводенні тренінги з бізнес-планування; ІІ етап (жовтень-листопада) – підготовка учасниками бізнес-планів, консультації; ІІІ етап (листопад) – захист учасниками розроблених бізнес-планів; ІV етап (грудень) – затвердження фінансування/закупівля та передача обладнання; V етап (січень-березень) – моніторинг діяльності учасників проекту.
Для участі у програмі необхідно до 25 вересня 2015 року заповнити анкету та пройти співбесіду.
Участь у програмі безкоштовна.
Деталі за телефонами: (050) 712-59-70, (093) 718-54-27, (097) 791-19-66, (0142) 46-10-86, e-mail: [email protected] Також можуть бути оплачені витрати щодо участі у програмі учасників із районів області (проїзд, проживання під час програми та витрати на харчування).
У Житомирській області програма здійснюється Фондом громади Житомира за підтримки Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) та UKAID (від британського народу).
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори — Новости Житомира

 23 серпня в День Державного прапора України Житомирська міська організація ВО «Свобода» подарувала банкам окупанта державні прапори. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода». «У такий великий день хотілось ще раз нагадати, що державний прапор для багатьох поколінь українців назавжди залишиться беззаперечним символом національної єдності. Тому ми вирішили провести таку акцію. Вона є