Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині службова собака впіймала українця, що віз наркотики до Росії — Новости Житомира

На Житомирщині службова собака впіймала українця, що віз наркотики до Росії — Новости Житомира

На Житомирщині службова собака "впіймала" українця, що віз наркотики до Росії
Наркотичну речовину виявили прикордонники Житомирського загону спільно з працівниками митниці у пункті пропуску “Виступовичі”, учора в Державній прикордонній службі.
Під час перевірки транзитного поїзда, який прямував із Кишинева до Санкт-Петербурга, прикордонники залучили до перевірки службового собаку.
“В ході огляду, чотирилапий помічник “показав” своєю поведінкою на можливу наявність наркотичних речовин у нашого співвітчизника. Як показала перевірка, яку провела спільна прикордонно-митна оглядова група, у кишенях українця та сумці в його особистих речах він приховав пакуночки, можливо, з марихуаною загальною вагою 15,5 грамів”, – зазначають прикордонники.
Матеріали по акту передано співробітникам МВС.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"