Последние новости
Главная / Новости / Ада Роговцева з донькою завітала до бійців 95-ї бригади у зоні АТО. ФОТО — Новости Житомира

Ада Роговцева з донькою завітала до бійців 95-ї бригади у зоні АТО. ФОТО — Новости Житомира

Ада Роговцева з донькою завітала до бійців 95-ї бригади у зоні АТО. ФОТО
Ада Роговцева відвідала житомирських десантників у зоні АТО
– Я пишаюсь вами, нашими хлопцями. Бо ви – герої, зробили правильний вибір, об’єднались навколо української ідеї, – сказала десантникам 95 окремої аеромобільної бригади Ада Роговцева.
Разом з Адою Миколаївною до базового табору «крилатих піхотинців» у зоні Антитерористичної операції завітала її донька, актриса Катерина Степанкова та актриса кіно і театру Світлана Орліченко.
Задекламували вірші Лесі Українки, Ліни Костенко, уривки роману «Маруся Чурай», поезію воїна-атошника Романа Семосала.
Особливе враження на піхотинців справила вистава «Схоже на щастя» за п’єсою П’єра Пальмада і Крістофа Дютюрона «Втікачки». Глядачі стали свідками випадкової зустрічі двох самотніх жінок – досвідченої та мудрої Клод, яку зіграла Ада Роговцева, та молодої і емоційної Марго у виконанні Світлани Орліченко. Жінки залишили нормальне, спокійне життя і вирушили на пошуки незвіданого щастя, яке кожна бачить по-своєму. Діалоги актрис насичені тонким гумором, розмовами про справжню дружбу і віру.
Опісля вистави актори подарували десантникам прапор України, розписаний побажаннями для захисників України.
– Мені цікаво давати концерти українським бійцям, говорити з ними на серйозні, вічні теми. Про мистецтво, творчість, високу серйозну літературу, – зізналась актриса. – В українських бійцях я ще жодного разу не розчарувалась. Всі вони різні, але українська ідея розширила у них межі свідомості, змінила правила їхньої поведінки. З початком війни Ада Роговцева перестала їздити з виставами до Росії. Називає це власною громадянською позицією.
Прес-служба 95 ОАЕМБР

Интересное

У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори — Новости Житомира

 23 серпня в День Державного прапора України Житомирська міська організація ВО «Свобода» подарувала банкам окупанта державні прапори. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода». «У такий великий день хотілось ще раз нагадати, що державний прапор для багатьох поколінь українців назавжди залишиться беззаперечним символом національної єдності. Тому ми вирішили провести таку акцію. Вона є