Последние новости
Главная / Новости / У Москві лікар жорстоко побила вагітну біженку з Донбасу (відео) — Новости Житомира

У Москві лікар жорстоко побила вагітну біженку з Донбасу (відео) — Новости Житомира

У Москві лікар жорстоко побила вагітну біженку з Донбасу (відео)
У Москві лікар жорстоко побила вагітну біженку з Донбасу (відео) Сьогодні, 15:34 За словами потерпілої вона зазнала ударів головою об залізні двері.
Лікар елітної приватної клініки “Кураре” в Москві Олександра Дергачова жорстоко побила вагітну медсестру, біженку з Донбасу Юлію Герасимчук. Біженка стверджує, що медик била її протягом 15 хвилин. Про це повідомив канал Lifenews, інформують Патріоти України.
“Я принесла до неї в кабінет дослідження аналізу сечі. І попросила її подивитися, як вона буде вільна. Це їй не сподобалося, і вона скрикнула: “Та як ти смієш мені вказувати?”. Вона зажадала сісти і почала ображати, хапати за руки. Я попросила відійти, але вона взяла мене за волосся і сказала, що воно в мене довге і красиве і повидирає його. Потім вона почала бити мене головою об залізні двері.
Я благала її відпустити, але вона сказала, що хоче вбити мене і їй ніхто не завадить”, – розповіла Герасимчук. За її словами, лікар хотіла, щоб вона втратила дитину. Після побиття вагітна медсестра була госпіталізована, вона лежить вже кілька днів у лікарні. Лікар за таке жорстоке поводження з пацієнткою звільнена.
Джерело статті: Патріоти України

Интересное

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників — Новости Житомира

Розміри нових зарплат залежатимуть від кваліфікації працівників Сьогодні, 13:43 Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», – наголосив урядовець. Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, окрім