Последние новости
Главная / Новости / У господарствах Ружинського району — найвищі показники продуктивності корів — Новости Житомира

У господарствах Ружинського району — найвищі показники продуктивності корів — Новости Житомира

У господарствах Ружинського району – найвищі показники продуктивності корів
У господарствах Ружинського району – найвищі показники продуктивності корів Сьогодні, 11:38 Станом на кінець серпня 2015 року продуктивність корів в сільськогосподарських підприємствах Житомирської області складає 13,6 кг молока, що на 0,7 кг більше, ніж на відповідну дату торік.
Найвищими є показники продуктивності корів у господарствах Ружинського – 16,0 кг та Брусилівського районів – 15,9 кг, що на 0,5 кг більше минулорічного.
В племінному заводі з розведення великої рогатої худоби української чорно-рябої породи СФГ «Україна» с. Бистрик Ружинського району утримується 641 голова великої рогатої худоби, в тому числі – 122 голови корів.
За минулий рік середній надій від корови склав 3837 кг молока при жирності 3,8 %, вмісту білка 3,02 %. На даний час добовий надій на корову складає 29,0 кг молока, що на 6 кг більше минулорічного показника, валовий надій – 35 цнт, що на 8 цнт більше – це один із найкращих показників продуктивності в області.
Джерело статті: Рупор Житомира

Интересное

У Новограді-Волинському міська рада незаконно вимагала в учасників АТО довідки для одержання землі — Новости Житомира

У Новограді-Волинському Житомирської області міжрайонна прокуратура подала позов про скасування протиправних пунктів Положення міської ради щодо надання учасниками АТО довідок для виділення земельних ділянок. Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. «Установлено, що Новоград-Волинська міськрада, на підставі незаконного Положення вимагала в учасників АТО документи, які не передбачені земельним законодавством при отриманні у власність земельних