Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО) — Новости Житомира

У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО) — Новости Житомира

У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО)
У Житомирі по вулиці Пушкінській відкрилося кадрове агентство із гербом Росії на афіші. Помічник директора розповів, що це виключно провина дизайнера.
Директор і його помічник все ж приїхали в свій офіс на прохання поліції та СБУ. Вони пояснили, як герб з’явився на їхній афіші і дали показання правоохоронцям.
“Ми замовили у дизайнера вивіски, тому що у Києві є знайомий і виходило дешевше. Нам прислали все однією партією. У нас не було часу все перевірити. Дизайнер просто помилився. Дизайнери – люди творчі, вони люблять щось творити і ось взяв вже натворив таке”, – сказав помічник директора агенства Ярослав Яросевич.
Детальніше у відео.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"