Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО) — Новости Житомира

У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО) — Новости Житомира

У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО)
У Житомирі по вулиці Пушкінській відкрилося кадрове агентство із гербом Росії на афіші. Помічник директора розповів, що це виключно провина дизайнера.
Директор і його помічник все ж приїхали в свій офіс на прохання поліції та СБУ. Вони пояснили, як герб з’явився на їхній афіші і дали показання правоохоронцям.
“Ми замовили у дизайнера вивіски, тому що у Києві є знайомий і виходило дешевше. Нам прислали все однією партією. У нас не було часу все перевірити. Дизайнер просто помилився. Дизайнери – люди творчі, вони люблять щось творити і ось взяв вже натворив таке”, – сказав помічник директора агенства Ярослав Яросевич.
Детальніше у відео.

Интересное

В Житомирі планують відновити тролейбусний маршрут, який вважали нерентабельним — Новости Житомира

З наступного вівторка буде відновлено рух тролейбусного маршруту №9. Про  це у соцмережі повідомив Євгеній Демчик. "Тепер з вулиці Бердичівської можна зручно дістатися Корбутівки, і навпаки. Раніше керівництво ТТУ визначило цей маршрут нерентабельним, тому питання 9-го маршруту обговорювалося майже півроку. Але все ж нам вдалося знайти компроміс, а 9-ка вже у вівторок буде перевозити житомирян