Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО) — Новости Житомира

У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО) — Новости Житомира

У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО)
У Житомирі по вулиці Пушкінській відкрилося кадрове агентство із гербом Росії на афіші. Помічник директора розповів, що це виключно провина дизайнера.
Директор і його помічник все ж приїхали в свій офіс на прохання поліції та СБУ. Вони пояснили, як герб з’явився на їхній афіші і дали показання правоохоронцям.
“Ми замовили у дизайнера вивіски, тому що у Києві є знайомий і виходило дешевше. Нам прислали все однією партією. У нас не було часу все перевірити. Дизайнер просто помилився. Дизайнери – люди творчі, вони люблять щось творити і ось взяв вже натворив таке”, – сказав помічник директора агенства Ярослав Яросевич.
Детальніше у відео.

Интересное

В Житомирской области горят торфяники: Коростень в дыму, в Житомире — запах гари — Новости Житомира

В городе Коростене Житомирской области с самого утра весь город находится в дыму, запах гари утром почувствовали и житомиряне. Коростенцы рассказали о том, что запах дыма появился еще 25 августа вечером. В Коростенский пожарной части №8 сообщили, что скорее всего, горят торфяники в Лугинском и Олевском районах. «В Лугинском и Олевском районах находятся торфяники, больше