Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО) — Новости Житомира

У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО) — Новости Житомира

У Житомирі російський герб намальований на афіші агентства, тому що “дизайнер творчий” (ВІДЕО)
У Житомирі по вулиці Пушкінській відкрилося кадрове агентство із гербом Росії на афіші. Помічник директора розповів, що це виключно провина дизайнера.
Директор і його помічник все ж приїхали в свій офіс на прохання поліції та СБУ. Вони пояснили, як герб з’явився на їхній афіші і дали показання правоохоронцям.
“Ми замовили у дизайнера вивіски, тому що у Києві є знайомий і виходило дешевше. Нам прислали все однією партією. У нас не було часу все перевірити. Дизайнер просто помилився. Дизайнери – люди творчі, вони люблять щось творити і ось взяв вже натворив таке”, – сказав помічник директора агенства Ярослав Яросевич.
Детальніше у відео.

Интересное

До Дня міста проведуть фестиваль «Житомирська вежа» — Новости Житомира

До Дня міста проведуть фестиваль «Житомирська вежа» Сьогодні, 11:25 У рамках відзначення Дня міста в Житомирі відбудеться традиційний фестиваль «Житомирська вежа». Захід пройде 12 вересня о 12.00 год. на арт-майданчику біля вежі по вул. Пушкінській. Організаторами фестивалю є Благодійний фонд «Надія Є» спільно з комунальним підприємством “Житомирводоканал” Житомирської міської ради. “Мета фестивалю – об’єднати нас,