Последние новости
Главная / Новости / Проект «Музичний Житомир». Гурт «Part of Universe». — Новости Житомира

Проект «Музичний Житомир». Гурт «Part of Universe». — Новости Житомира

Проект «Музичний Житомир». Гурт «Part of Universe».
Проект «Музичний Житомир». Гурт «Part of Universe».
Кількість учасників: 3.
Василь Федчик, студент, майбутня професія – менеджер (зовнішньоекономічна діяльність), хобі: плавання. Пише тексти пісень, музику, грає на гітарі, бек-вокаліст (.
Андрій Федчик, студент, майбутня професія – еколог, хобі: саунд-продакшн, подорожі. Вокаліст, пише тексти пісень, музику, грає на бас-гітарі (.
Орест Лисенок, студент, майбутня професія – перекладач, викладач англійської та польської мов, хобі: баскетбол. Грає на барабанах (.
Рік заснування: 2012.
Стиль:аlternative, nu-metal, metalcore.
Концерти: сольні, спільні концерти з кількома гуртами, акустичні, конкурси краси в своїх вишах, фестиваль«Бандерштат», молодіжний благодійний фестиваль «Молода генерація», присвячений 1131-річчю Житомира.
– Як ви створили групу?
Василь: Група створювалася в нашому рідному Головино. Ми були друзями, відчули потяг до важкої музики і вирішили, що просто слухати для нас замало. Захотілося чогось більшого, і ми почали вчитися грати на інструментах.
Андрій: Для ясності додамо, що на момент появи ідеї про гурт, ніхто з нас не вмів грати. Це було весело, але і додало складності в процес, адже ми уявлення не мали, що і як має відбуватися.
– Чому таку назву обрали для гурту?
Андрій: Ми – частина всесвіту. Кожен займає певну нішу в просторі і є його частиною.
– Де був перший концерт?
Орест: Це був виступ на випускному вечорі Васі, на якому ми,з висоти сьогоднішнього дня, виступили поганенько, але тоді над цим не замислювались.
– Чи можна в Житомирі заробити на музиці?
Василь: На мою думку, в Україні на музиці заробляє лише музична елітаабо «розпіарені» на ТБ поп-виконавці. Порівнюючи наш ринок музики із західним, можна сказати, що в нас люди не готові платити за працю музикантів, вважаючи, що роблять тобі послугу, коли приходять на твій концерт і потім купують альбом чи навіть коли безкоштовно слухають записи пісень.
Орест: Люди в нас не розуміють, що це теж робота, яка вимагає самовіддачі, часу та інвестицій.
Андрій: Це також стосується більшості майданчиків для виступу молодих виконавців, вони виступають задарма, та більше – в збиток у вигляді витрат на проїзд, проживання, харчування.
– На скільки важко поєднувати навчання і музичну діяльність?
Василь: Досить складно, так як ми навчаємось в різних країнах. Я з Андрієм в Києві, Орест – у Польщі.Це зменшує можливість репетирувати та виступати в живу.
– Яку ідею хочете донести до слухачів?
Андрій: Кожна наша пісня несе в собі певну ідею. Є як ліричні, так і важкі композиції, що змушують замислитись про місце людини в суспільстві, цінності в житті та й про соціум загалом. Думаю, кожен знайде в наших піснях щось для себе.
– Які у вас плани на майбутнє?
Орест: Ми плануємо випустити два альбоми: україно- та англомовний. Це досить далека перспектива, адже повинні завершити навчання.
– Ваші побажання читачам «Репортера Житомира».
Василь: Слухайте хорошу музику, пам’ятайте, що в Україні є багато гідних музикантів, які творять для вас.

Интересное

У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори — Новости Житомира

 23 серпня в День Державного прапора України Житомирська міська організація ВО «Свобода» подарувала банкам окупанта державні прапори. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода». «У такий великий день хотілось ще раз нагадати, що державний прапор для багатьох поколінь українців назавжди залишиться беззаперечним символом національної єдності. Тому ми вирішили провести таку акцію. Вона є