Последние новости
Главная / Новости / Проект «Музичний Житомир». Гурт «Part of Universe». — Новости Житомира

Проект «Музичний Житомир». Гурт «Part of Universe». — Новости Житомира

Проект «Музичний Житомир». Гурт «Part of Universe».
Проект «Музичний Житомир». Гурт «Part of Universe».
Кількість учасників: 3.
Василь Федчик, студент, майбутня професія – менеджер (зовнішньоекономічна діяльність), хобі: плавання. Пише тексти пісень, музику, грає на гітарі, бек-вокаліст (.
Андрій Федчик, студент, майбутня професія – еколог, хобі: саунд-продакшн, подорожі. Вокаліст, пише тексти пісень, музику, грає на бас-гітарі (.
Орест Лисенок, студент, майбутня професія – перекладач, викладач англійської та польської мов, хобі: баскетбол. Грає на барабанах (.
Рік заснування: 2012.
Стиль:аlternative, nu-metal, metalcore.
Концерти: сольні, спільні концерти з кількома гуртами, акустичні, конкурси краси в своїх вишах, фестиваль«Бандерштат», молодіжний благодійний фестиваль «Молода генерація», присвячений 1131-річчю Житомира.
– Як ви створили групу?
Василь: Група створювалася в нашому рідному Головино. Ми були друзями, відчули потяг до важкої музики і вирішили, що просто слухати для нас замало. Захотілося чогось більшого, і ми почали вчитися грати на інструментах.
Андрій: Для ясності додамо, що на момент появи ідеї про гурт, ніхто з нас не вмів грати. Це було весело, але і додало складності в процес, адже ми уявлення не мали, що і як має відбуватися.
– Чому таку назву обрали для гурту?
Андрій: Ми – частина всесвіту. Кожен займає певну нішу в просторі і є його частиною.
– Де був перший концерт?
Орест: Це був виступ на випускному вечорі Васі, на якому ми,з висоти сьогоднішнього дня, виступили поганенько, але тоді над цим не замислювались.
– Чи можна в Житомирі заробити на музиці?
Василь: На мою думку, в Україні на музиці заробляє лише музична елітаабо «розпіарені» на ТБ поп-виконавці. Порівнюючи наш ринок музики із західним, можна сказати, що в нас люди не готові платити за працю музикантів, вважаючи, що роблять тобі послугу, коли приходять на твій концерт і потім купують альбом чи навіть коли безкоштовно слухають записи пісень.
Орест: Люди в нас не розуміють, що це теж робота, яка вимагає самовіддачі, часу та інвестицій.
Андрій: Це також стосується більшості майданчиків для виступу молодих виконавців, вони виступають задарма, та більше – в збиток у вигляді витрат на проїзд, проживання, харчування.
– На скільки важко поєднувати навчання і музичну діяльність?
Василь: Досить складно, так як ми навчаємось в різних країнах. Я з Андрієм в Києві, Орест – у Польщі.Це зменшує можливість репетирувати та виступати в живу.
– Яку ідею хочете донести до слухачів?
Андрій: Кожна наша пісня несе в собі певну ідею. Є як ліричні, так і важкі композиції, що змушують замислитись про місце людини в суспільстві, цінності в житті та й про соціум загалом. Думаю, кожен знайде в наших піснях щось для себе.
– Які у вас плани на майбутнє?
Орест: Ми плануємо випустити два альбоми: україно- та англомовний. Це досить далека перспектива, адже повинні завершити навчання.
– Ваші побажання читачам «Репортера Житомира».
Василь: Слухайте хорошу музику, пам’ятайте, що в Україні є багато гідних музикантів, які творять для вас.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"