Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті — Новости Житомира

На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті — Новости Житомира

На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті
На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті Сьогодні, 12:17 Житомирщина в липні цього року увійшла до п’ятірки областей, де зафіксовано скорочення заборгованості по заробітній платі.
Так, за даними Держкомстату, в минулому місяці заборгованість з виплати зарплати скоротилася в Донецькій (на 7,4%), Львівській (на 4,8%), Житомирській (на 3,1%), Чернігівській (на 2,8%), Херсонській (на 2,1%) областях.
Натомість найбільше зростання заборгованості спостерігалося у Чернівецькій (на 34,6%), Хмельницькій (на 30,1%), Дніпропетровській та Рівненській (по 20,6%), Полтавській (на 11,9%), Закарпатській (на 10,2%), Івано-Франківській (на 8,3%), Луганській (на 5,7%) областях і в м. Києві (на 4,9%).

Интересное

У Житомирі відкрилась виставка картин до Дня незалежності України — Новости Житомира

У Житомирі відкрилась виставка картин до Дня незалежності України Сьогодні, 21:38 У будинку художника в Житомирі сьогодні, 21 серпня, відкрилась виставка картин до Дня незалежності України. Це вже традиційна планова експозиція, яка проходить напередодні головного свята держави щороку. За словами відповідального секретаря обласної спілки художників Валентина Войтенка, цьогорічна виставка особлива. «Завдяки мужності і героїзму наших