Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті — Новости Житомира

На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті — Новости Житомира

На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті
На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті Сьогодні, 12:17 Житомирщина в липні цього року увійшла до п’ятірки областей, де зафіксовано скорочення заборгованості по заробітній платі.
Так, за даними Держкомстату, в минулому місяці заборгованість з виплати зарплати скоротилася в Донецькій (на 7,4%), Львівській (на 4,8%), Житомирській (на 3,1%), Чернігівській (на 2,8%), Херсонській (на 2,1%) областях.
Натомість найбільше зростання заборгованості спостерігалося у Чернівецькій (на 34,6%), Хмельницькій (на 30,1%), Дніпропетровській та Рівненській (по 20,6%), Полтавській (на 11,9%), Закарпатській (на 10,2%), Івано-Франківській (на 8,3%), Луганській (на 5,7%) областях і в м. Києві (на 4,9%).

Интересное

У Житомирі мама пятимісячної дівчинки потребує термінової допомоги — Новости Житомира

У Житомирі мама п’ятимісячної дівчинки потребує термінової допомоги Сьогодні, 15:40 Житомирянка Світлана Павлюк терміново потребує допомоги. Тиждень тому у 22-річної жінки раптово погіршився стан здоров’я. Після обстеження у неї виявили пухлину на судині у правій скроні. “Все сталося не очікувано. Ще зранку ми з нею спілкувалися, вона почувалася нормально, збиралася гуляти зі своєю 5-ти місячною