Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті — Новости Житомира

На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті — Новости Житомира

На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті
На Житомирщині в липні майже на 3% скоротилася заборгованість по зарплаті Сьогодні, 12:17 Житомирщина в липні цього року увійшла до п’ятірки областей, де зафіксовано скорочення заборгованості по заробітній платі.
Так, за даними Держкомстату, в минулому місяці заборгованість з виплати зарплати скоротилася в Донецькій (на 7,4%), Львівській (на 4,8%), Житомирській (на 3,1%), Чернігівській (на 2,8%), Херсонській (на 2,1%) областях.
Натомість найбільше зростання заборгованості спостерігалося у Чернівецькій (на 34,6%), Хмельницькій (на 30,1%), Дніпропетровській та Рівненській (по 20,6%), Полтавській (на 11,9%), Закарпатській (на 10,2%), Івано-Франківській (на 8,3%), Луганській (на 5,7%) областях і в м. Києві (на 4,9%).

Интересное

У Житомирі свободівці повісили на «Сбербанк Росії» синьо-жовті прапори — Новости Житомира

 23 серпня в День Державного прапора України Житомирська міська організація ВО «Свобода» подарувала банкам окупанта державні прапори. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода». «У такий великий день хотілось ще раз нагадати, що державний прапор для багатьох поколінь українців назавжди залишиться беззаперечним символом національної єдності. Тому ми вирішили провести таку акцію. Вона є