Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області двоє чоловіків можуть сісти на 5 років за крадіжку електродвигунів — Новости Житомира

У Житомирській області двоє чоловіків можуть сісти на 5 років за крадіжку електродвигунів — Новости Житомира

У Житомирській області двоє чоловіків можуть сісти на 5 років за крадіжку електродвигунів
З виробничого цеху двоє жителів Андрушівського району Житомирської області викрали електродвигуни та лісоматеріали на загальну суму близько 17 тисяч гривень.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Про крадіжку з підприємства у с. Яроповичах Андрушівського району до міліції повідомив місцевий житель. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, працівники якої з’ясували, що зі столярного цеху виробництва викрадено 4 електродвигуни загальною вартістю у 16 тисяч гривень. Провівши низку необхідних заходів, міліціонери встановили причетність до злочину двох жителів села – 37-ми та 17-ти років», – йдеться у повідомленні.
Як з’ясувалося, чоловіки двічі навідувалися до підприємства, викравши звідти ще й дошки вартістю близько тисячі гривень.
Й електродвигуни, й лісоматеріали міліціонери виявили за місцем проживання підозрюваних. За їх словами, вони мали намір перепродати викрадене.
Як повідомив начальник Андрушівського РВ УМВС Сергій Бойко, за фактом крадіжки, учиненої повторно (ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України) розпочато досудове розслідування.
За чинним законодавством подібні протиправні дії караються арештом до півроку, обмеженням або позбавленням волі строком до 5 років.
Фото прес-служби УМВС України в Житомирській області

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"