Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області двоє чоловіків можуть сісти на 5 років за крадіжку електродвигунів — Новости Житомира

У Житомирській області двоє чоловіків можуть сісти на 5 років за крадіжку електродвигунів — Новости Житомира

У Житомирській області двоє чоловіків можуть сісти на 5 років за крадіжку електродвигунів
З виробничого цеху двоє жителів Андрушівського району Житомирської області викрали електродвигуни та лісоматеріали на загальну суму близько 17 тисяч гривень.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Про крадіжку з підприємства у с. Яроповичах Андрушівського району до міліції повідомив місцевий житель. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, працівники якої з’ясували, що зі столярного цеху виробництва викрадено 4 електродвигуни загальною вартістю у 16 тисяч гривень. Провівши низку необхідних заходів, міліціонери встановили причетність до злочину двох жителів села – 37-ми та 17-ти років», – йдеться у повідомленні.
Як з’ясувалося, чоловіки двічі навідувалися до підприємства, викравши звідти ще й дошки вартістю близько тисячі гривень.
Й електродвигуни, й лісоматеріали міліціонери виявили за місцем проживання підозрюваних. За їх словами, вони мали намір перепродати викрадене.
Як повідомив начальник Андрушівського РВ УМВС Сергій Бойко, за фактом крадіжки, учиненої повторно (ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України) розпочато досудове розслідування.
За чинним законодавством подібні протиправні дії караються арештом до півроку, обмеженням або позбавленням волі строком до 5 років.
Фото прес-служби УМВС України в Житомирській області

Интересное

Молодая пара из Донбасса начала новую жизнь в райцентре Житомирской области — Новости Житомира

Год назад молодая  пара Виталий и Анна из Дебальцево временно переехали в Андрушевку, пока не закончатся военные действия, которые начались на Донбассе. Тогда они не знали, что останутся здесь надолго, возможно и навсегда. Из документов у Виталия и Анны были только паспорта, из вещей – только летние. Поэтому, когда поняли, что возвращаться некуда, попросили помощи